Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Tem 2013 19:20 #1771

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
değerli forum üyeleri zaman her şeyi göstercektir allah nasip ederse ne zaman içerisinde neresi ne kadar değerlenir burada inşaallah tekrar yazışacağız.dodurga köyü 1.seçenek olabilir ancak 2.seçenek ballıkuyumcu değil şehitali dir.bende tabiki herkesin fikrine ve nazım imar planı okuyuşuna saygım var.saygılar...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Tem 2013 23:14 #1772

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
selam arkadaşlar

Son bir haftadır Ankara'yı alt üst ettim ve çalışmalarım devam ediyor,bu arada bilgisi olmayan arkadaşlar için paylaşmak istedim ballukuyumcu eski imarı iptal arkadaşlar şuan ballukuyumcu köyü ve çevresi tamamen imarsız.Plancı arkadaşlarla görüştüm eski imarın aynen çıkacağını ve imarsız kısımlarında imar göreceğini söylediler.Yalnız planlar tekrar yargıya intikal ederse süreç uzayabilir bilginiz olsun.Bu ballıkuyumcuya yatırım yapılmaz anlamına gelmiyor ama dikkatli davranmakta fayda var.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: mehmettk_71

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Tem 2013 23:26 #1773

• levent06r
  • Altın Forumcu
Alper06 yazan:
Sn levent06r ovacik y.hacil da 159m. 35000 tl sizce nasil pazarlikla alinmasi uygunmu bolge olarak iyi demistiniz fikir verirsenz diger arkadslarda tabi iyi forumlar

Alper06 yazan:
Sn levent06r ovacik y.hacil da 159m. 35000 tl sizce nasil pazarlikla alinmasi uygunmu bolge olarak iyi demistiniz fikir verirsenz diger arkadslarda tabi iyi forumlar

Sayın Alper06 ovacık çevreyolu içinde fiyatlar 700 bin tl ye kadar ulaştı,haçıl denilen kısım çevre yolu dışında kalıyor ve fiyatlar 220-260 bin tl arası değişiyor.Geçenlerde yazmıştım 190 tl den kelepir bir yer vardı ama muhtemelen satılmıştır.

Önümüzdeki sene ovacık çevre yolu içi metresi 1000 tl çevre yolu dışı haçıl iise 300-350 tl arası olur,değerlendirmekte fayda var.

Saygılar..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Tem 2013 01:25 #1774

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
levent06r yazan:
selam arkadaşlar

Son bir haftadır Ankara'yı alt üst ettim ve çalışmalarım devam ediyor,bu arada bilgisi olmayan arkadaşlar için paylaşmak istedim ballukuyumcu eski imarı iptal arkadaşlar şuan ballukuyumcu köyü ve çevresi tamamen imarsız.Plancı arkadaşlarla görüştüm eski imarın aynen çıkacağını ve imarsız kısımlarında imar göreceğini söylediler.Yalnız planlar tekrar yargıya intikal ederse süreç uzayabilir bilginiz ol
sun.Bu ballıkuyumcuya yatırım yapılmaz anlamına gelmiyor ama dikkatli davranmakta fayda var.

sayın levent06 ballıkuyumcu çambayırı mevkii de iptalmi ayrıca yeni yapılacak plan daha geniş kapsamlımı olacak

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Tem 2013 01:38 #1775

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
sayın levent06
2012-180160 nolu 2012 yılı aralık ayında toki şehitali 4180 dönüm ve aynı ihalede 10000 dönüm ballıkuyumcu revize etüt ve yine 1550 dönüm ballıkuyumcu çambayırı mevkii etüt rapor ihalesi yapmıştır muhtemelen sizin bahsettiğiniz ballıkuyumcu imar iptalleride bu bölge olabilir.hayırlı akşamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Tem 2013 03:07 #1776

• levent06r
  • Altın Forumcu
Ballıkuyumcu çambayırı mevkii 1,20 emsalli bölgenin imarı iptal,yeni yapılan plana imarsız bölgelerde ekleniyor ve imarlı kısım Eskişehir yoluna kadar uzanıyor.Zaten imarsız olan kısımlar yüzünden plan iptal olmuş.

Ayrıca tokinin Dodurga'da yaptığı plan onay için yollandı sırada Şehitali ve Ballıkuyumcu var bilgilerinize.

Saygılar..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: 06cfr
Sayfa oluşturulma süresi: 0.76 saniye