Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Haz 2013 17:59 #1720

• asa1973
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 23
Tüm katılımcılara merhabalar, forumu genelde takip ediylorum ama üye olup yazmak bugüne nasip oldu. Herkese bol kazançlar dilerim, umarım verdiğiniz kararlar pişmanlıklar getirmez ve yüzünüz güler. Arsa almak artık eskisi gibi mantıklı mı açıkçası kararsızım, ülke eskisi kadar nüfus olarak büyümüyor, çoğu yer çok doydu fiyat olarak. Bir kaç kez tarla aldım, bir tanesini satana kadar göbeğim çatladı, Serhan Bey de biliyor, zar zor bi şekilde sattık. Diyeceğim tarla alırken araba gibi satarken de kolay satılabilecek bir yer olması gerekiyor. Yakupabdal ve Bayındır da küçük yerlerim var. Şimdi de bir kaç yıl önce kötü bir kararla almaktan vazgeçtiğim dodurgadan yer bakacağım. Aslında Susuz/dodurga ve gölbaşı/yumrutepe arasında kararsız kaldım. Ortak bir alım gibi bir seçenekten bahsedilmiş, olaki öyle bir alım yapılırsa dodurgadan değerlendirmek isterim. Dodurga sınırları içerisinde alınmasında olumlu düşüncenizin olduğu parseller varsa paylaşırsanız sevinirim. Bu yaz içinde alım yapmak istiyorum.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Haz 2013 18:57 #1721

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 48
Hozgaldiniz benimde terddutlerim vardi daha bilgili olan uzman olan serhan bey onun yonlendirmesiyle karli bi alim yapariz insallah

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Haz 2013 12:20 #1722

• ÜNLÜ
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 11
Mia içinde grup alımına bende katılabilirim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Haz 2013 12:24 #1723

• asa1973
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 23
Hoşbulduk sayın Alper06, Serhan Bey'le 1-2 hafta önce görüştüğümde oldukça yoğundu. Yapacağım bu alım son olacak ve bu sefer eskişehir yolu tarafından almak istiyorum. Tek tapu bulmak imkansız alacağım nakit belli, o nedenle bir kaç kişi hisseli almak ta mantıklı.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Haz 2013 22:34 #1724

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
forum dostları benim sizlere nacizane bir kaç öneride bulunacağım.emlakçı değilim ancak eskişehir yolu dodurga şehitali bölgesini takip ediyorum özelliklede şehitali köylü olduğum için tabiki kendi köyümü daha çok araştırıp inceliyorum.bazı arkadaşlar özellikle o bölgelerle ilgili bilgi verirken dodurga ve ballıkuyumcu dan bahsedip şehitali yi es geçiyorlar bence asıl orada kazanracak bölge yapracık-dodurga ve şehitali dir. fiyatlar şu an en düşük yine şehitali olduğu için yine o artısıda göz önünde bulundurulmalıdır ayrıca şehitalide mesa a.ş. limak-nurol a.ş pet holding ve birçok büyük elit inşaat firması ve kooperatifler büyük araziler almıştır.yine metro güzergahı 60 lık bulvar yeni izmir otobanıda şehitali arazisinden geçecektir.yatırımlarınızın şimdiden hayırlı olması dileğiyle hayırlı akşamlar...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: pecer2001tr, levent06r, aybars1910

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Haz 2013 21:48 #1725

• albatros22
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 6
arkadaşlar bağlumdaki imar çalışmasındaki son durumdan haberi olan varmı acaba.ben başkanın twetinde 2 etapta ruhsatlar serbest şu an diye bir twet gördüm.bilgisi olan arkadaşlarımız varsa paylaşım yapabilirmisiniz.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.68 saniye