Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(0 inceleyen) 
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Nis 2013 16:09 #1552

• ercan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
belediyeden araştırmaya çalışıyım.teşekkür ederim. hayırlı işler.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Nis 2013 03:05 #1554

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın ercan;
Rica ederim. Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Nis 2013 03:13 #1555

• emlaksan
  • Yönetici
PERİHAN yazan:
Serhan bey merhaba,
1995 tarihinde Türkkonut dan 1359 ada temelli yenihisar 579 m2 proje dahil arsa aldım. buraların gelişmesi degerlenmesi için ne kadar daha bekleriz.Satmak için ilan verdim maalesef .
Teşekkürederim.saygılarımla

Sayın PERİHAN;
Temelli Türk Konut bölgesi tercih gören alanlar arasındadır. 1359 ada C tip olanlardan mıydı hatırlayamadım. Planı bir kaç kez görmüştüm ancak yedeğimde yok maalesef. Bu sebeple lokasyonu tam manası ile anlayamadım. Bu projenin önüne raylı sistem geldiğinde hareketlilik kolay ulaşılabilirliğe bağlı olarak artacaktır diye düşünüyorum. Yine çevresinde belli başlı projeler varsa ayrıca faydalı olur fikrindeyim. Bundan sonraki ilerlemenin yine zaman içerisinde ve etap etap olmasını bekleyebiliriz. Nacizane düşüncem böyle. Her şey gönlünüzce olsun.
Selamlar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: PERİHAN

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Nis 2013 16:51 #1556

• PERİHAN
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 5
Serhan bey bilgi için teşekkürederim. B tipi müstakil villa asası . kısa zamanda beklentilerimize ulaşırız. Site içinde cok teşekkürler . devamlı takip ediyorum. sahsım olarak
cok faydalanıyorum. saygılarımla

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Nis 2013 22:34 #1557

• EKEN
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
üyeliğimi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim...Serhan abi ben Yasin dün telde görüşmüştük Sincan Polatlar köyü 229 parsel m2 fiyatı ne durumda acaba? bize verilen fiyat 18tl abi ne diyosun hiçbir bilgim yok fiyat konusunda . buralara bi yatırım söz konusumu abi ?Teşekkürler kolay gelsin...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Nis 2013 04:28 #1558

• emlaksan
  • Yönetici
Ziyaretçi Defterinden Alınmıştır
murat Çarşamba, 10 Nisan 2013 08:09 | bilkent/ankara

merhaba serhan bey mamak belediyesine baglı gökçeyurt mahallesi inecik mevkiinde bulunan 17375 metre arsanın 14. parseli 504 metre arsayı satın almayı düşünüyorum.sizce burası yatırım için uygunmu ederi nedir yardımcı olursanız sevinirim. saygılarımla.murat

Sayın Murat;
Nenek 14 ün lokasyonuna baktım. Bahsettiğiniz üzere toplam alan 17.375 m² dir ve parsel içerisinde 25-30 kadar hissedar bulunduğunu tahmin ediyorum. Güncel durumun sorgulanması yararlı olabilir. Diğer yandan parselin yeri Nenek köy merkezi ve Samsun Asfaltına bir hayli mesafeli. Bu bölgedeki fiyatları yakın takib etmiyorum. İnce eleyip sık dokumanızda fayda var. Lokasyonu görsel üzerinden inceleyebilirsiniz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Son Düzenleme: 14 Nis 2013 05:24 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: murat69
Sayfa oluşturulma süresi: 0.69 saniye