Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Nis 2013 14:31 #1539

• Kenan78
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
sayın emlaksan,

sitenizdeki ve hisse.netteki forumlardaki yazılarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı uzun zamandır izliyorum. Genelde istanbul ve çevresinde danışmanlık-inşaat işleri yapıyoruz. ama yazılarınız sayesinde ankara bölgesine de hakim oluyoruz:) canı gönülden teşekkür ederim...
size ankara, gölbaşı, gerder(yurtbeyi)73-74-77 parsellerdeki kooperatif hissem hakkında birkaç sorum olacaktı.
şu andaki fiyatlar, ve yakın zamandaki bölgeye yapılacağı ifade edilen müthiş yatırımlar ışığında bölge hakkındaki düşünceleriniz nelerdir*
kolay gelsin, iyi çalışmalar...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Nis 2013 20:32 #1540

• Amir55
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Levent bey bende uzun zamandır dodurga'dan yer bakıyorum. Tavsiye edebileceğiniz uygun bir yer varmıdır acaba. Teşekkürler.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Nis 2013 22:18 #1541

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
Sayın Amir55 öncelikle Mia projesinin olduğu Dodurga otoban dışını öneririm.Büyükşehir belediyesi tarafından hazırlanan 2023 nazım imar planını incelerseniz otoban dışında rengarenk bir tabloyla karşılaşırsınız.Gerek projelerin yoğunluğu,metro güzergahı oluşu eskişehir yolu ve çevre yoluna yakınlığı bu bölgenin en büyük artıları ve tabi ki en önemlisi iş alanı olarak geçmesi buraya farklı bir boyut kazandırıyor.Dahası 1-1,5 km gerisinde ev fiyatları 400-500 bin tl den başlıyor.Görünen köy kılavuz istemez derler ya,yapılaşmanın gidişi bize fazla söz bırakmıyor aslında.
Ankara'daki Mia bölgeleri Kızılay,Ulus,Mustafa Kemal Mahallesi ve İskitler.Dodura Mia projesi bu bölgelere alternatif olarak hazırlanmış bir plan.Eskişehir yolu ve civarının tüm ticari yükünü kaldırabilecek potansiyelde bir plan olarak hazırlandığını Büyükşehir belediyesinin resmi internet sayfasından inceleyebilirsiniz.
Size şu parselden bu parselden alın diyemem ama bulmuş olduğunuz parselleri konunun ve bölgenin uzmanı Serhan Bey'e inceleterek nokta atışı yapabilirsiniz.Ben geçen sene 2 dönüm yer aldım ve şuana kadar nerdeyse %40 kar yaptım.Tavsiye ederim
Saygılar..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Nis 2013 16:07 #1543

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
sayın aybars yerleriniz çok güzel ALLAH nasip ederse çok kısa sürede imar göreceksiniz ben emlakçı değilim şehitali köylüyüm ama yerlerinizi satmayı düşünürseniz arkadaşlarım var yönlendirebilirim hergün o bölge ve diğer imar geçecek bölgeden yer soruyorlar bana.210 ada 4 parsel imarı 96 yılında özel imar olarak geçti 1,5 emsal olarak 2000 yılında imar mahkeme tarafından bozulda ivedik isale hattı imarıyla 1 emsal olarak onaylanacaktı ancak isale hattı imarına biz de dahil yoğun itiraz olduğu için imar onaylanmadı.onun için muhtemelen bu imar da onaylacak diye bekliyoruz.ancak o bölgenin imarını yapacak firmayla görüşmeye çalışacağız eğer görüşebilirsek sizede buradan bilgi veririm inşaallah.söylediğiniz tüm bu parseller mükemmel ALLAH hayırlı bol kazanç verir inşaallah.iyi günler dilerim
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aybars1910

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Nis 2013 13:14 #1544

• burucu
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
Üyelik talebimi kabul edip beni de aranıza aldığınız için teşekkür ederim.Herkese selamlar hayırlı işler bereketli kazançlar dilerim.

Ankara çevresinde kendime özel yaklaşık 500 m2 civarında içersine zamanla bir konut yapabileceğim hemen değil ama ileriki yıllarda da sürekli oturabileceğim bir arsa almaya niyetliyim.İmarlı olması tercihimdir. gelişimi çevresi de önemli. Sizce böyle bir villa arazisini nereden alınır ya da alınmalıdır? tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bütce olarak 20.000 tl civarı ama krediyle 30.000 tl ye kadar çıkabilirim.

teşekkürler.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Nis 2013 16:10 #1545

• ercan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Serhan bey
öncelikle üyeliğimi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.üstelik zahmet edip telefonla beni arayıp aktif ettiğininizi söylemek
oldukca incelik teşekürederim.
benim size bir sorum olacak yaparacık köyünde 1483 parselsen 1800m yerim var.sizce konumu nasıl imar
çalışmaları var diye duydum ama hiçbir bilgim yok.sizce geleceği nasıl beni bilgilendiriseniz cok memnun olurum,
şimdiden teşekkür ederim.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.78 saniye