Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Nis 2013 04:48 #1513

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
06cfr yazan:
LEVENT BEY ZATEN ORASI MİA OLARAK PLANLI DEĞİLMİYDİ ŞAHSEN BEN ÖYLE BİLİYORDUM.YATIRIM KONUSUNDA KESİNLİKLE KATILIYORUM YAPRACIK-DODURGA-ŞEHİTALİ 1-2 YIL İÇERİSİNDE MÜTHİŞ RANT GETİRECEK..GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ İNŞAALLAH

Evet mia olarak planlı ancak bazen planlar,projeler değişebiliyor.Benim şahsen korkum vardı acaba değişirmi diye ama son yapılan imar çalışmalarıyla içim biraz daha rahatladı.

Zaten Mia olarak çıkacağı kesinleştiği anda fiyatını 5'e katlıcak tabi o fiyatlada kalmıcak ve basamak basamak yükselmeye devam etcek.İskitler Mia da dönümü 1,5 trilyona kadar çıktı,Diğer mia arazisi olan Mustafa Kemal mahallesini bilen bilir zaten anlatmaya gerek yok.İnşallah hayırlısı olur tüm yatırımcılar için.Ben 2 dönüm aldım ve çevremdekilere de tavsiye ediyorum.

Bu arada forumda tavsiye ettiğim ovacık haçıl için 2013 sonuna kadar dönümü 250 bin lirayı görür demiştim ama daha nisan ayında 240 bin liraya ulaştı,yatırımcısını deli etti Bu hızla giderse yıl sonunda 300 bin lirayı bulur,yazın bi kenara

İyi geceler arkadaşlar..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: 06cfr

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Nis 2013 11:25 #1514

• ery
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Merhaba Serhan Bey,

Gölbaşı Velihimmetli 1830 parsel ile ilgili yardımcı olabilir misiniz ltfn?

cok teseekur ederim

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Nis 2013 12:17 #1515

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
levent bey doğru söylüyorsun bu mia projesi daha önce şehitali mesa arazisinin oradaydı şimdi dodurga ama bundan sonra değiştirmezler heralde ancak o bölge zaten mia olsada olmasada çok güzel bölge şehitali de 2 ayrı yerde imar çalışması var.dodurga otoban dışı bölgede 1 yerde toki imar çalışmasıda var.şehitali fiyatlarına bakıyorum son 3 ay içerisinde yüzde 30-40 üzerine koydu.böyle giderse muhtemelen ağustosta fiyatlar en az yüzde 50 daha yükselecek gibi görünüyor.hadi hayırlısı...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: levent06r

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Nis 2013 21:56 #1516

• hayrettin
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 15
Arkadaşlar, Merhabal,

Büyükşehir Belediye Meclisinin 08 Nisan 2013 tarihli toplantısının gündem maddlerinden bir tanesi;

"Yenimahalle İlçesi Susuz Mahallesi Belören mevkii 1/25000 ve 1/5000 nazım imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu".

İlgililere duyurulur. Şimdiden alınacak kararın hayırlı olmasını diliyorum.

Kolay gele....

Hayrettin.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Nis 2013 13:19 #1517

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Merhabalar,
Seyahat programım uzadı. Yoğunluk sebebiyle sorulara zamanında yanıt veremiyorum. Aciliyeti olan dostlar varsa bana 0532 5544294 numaralı telefonumdan ulaşabilirler. Haftaya çarşamba günü Ankara da olacağım. Herkese sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Nis 2013 15:07 #1518

• srht
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
Merhabalar.Yapmış olduğunuz (size göre bilgilendirme bize göre ciddi bir yardım) yardımlardan dolayı size tekrar teşekkür etmek istiyorum. Bizimde yenimahalle yuva mahallesinde 3020 parselde 1,000 mt arsamız var buraların imar durumu olursada çok kat olup olmaması gibi durumlarla ilgili bilginizi rica ediyorum.iyi çalışmalar saygılar.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.71 saniye