Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 May 2011 12:46 #130

• Kapila
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Sevgili Meltem Abla güzel dileklerin icin cok tesekkur ederim. Bende sizleri cok ozledim. Uzun zaman oldu kendimizi manevi yonden yeni toparladık ve islerimize tekrardan yogunlastık. Bu donem icerisinde Sevgili Serhan'ın cabalarını ve desteklerini kesinlikle unutamam. Yatırımlarımıza herzamanki gibi devam etmekteyiz. Dogru yatırımın adreside emlaksan Serhan Ocalan. Bu surec icerisinde elimizde bulunan bazı gayrimenkulları sekillendirrmeye calısmaktayız. Bunu yaparkende yuregimizi,sevgimizi ortaya koymaya calısıyoruz. Sizin gibi degerli dostların da guzel dilekleri bizleri inanın kendi dünyamızda bizlere ayrı bir ahenk vermektedir. Size sonsuz saygı ve sevgilerimi iletiyorum.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 May 2011 20:26 #131

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Biz Akat'lar da sevgili Kapila'ya içten yanıtı için teşekkür ediyoruz.Yolun,bahtın açık olsun evlat..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Haz 2011 05:56 #132

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.

Düşünceler;
Natoyolu Eski Mamak Çöplüğü Kusunlar Yakupabdal istikametlerinde büyük hareketlilik gözlemliyoruz. Yüksek emsalli konut ve ticari imarın gerçekleştiği bu istikamete Terminal in taşınacağı açıklandı. İkea ve Metro zincirlerinin boy gösterdiği bu arazinin önümüzdeki 5 yıl içerisinde daha büyük hareketliliğe ve gelişmelere sahne olmasını bekliyoruz.
Selam ve saygılarımla,
Serhan

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 06 Haz 2011 06:02 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Haz 2011 23:02 #133

• çamsoy
Ikea'nın önümüzdeki aylarda açılacağı da düşünüldüğünde, bu bölgeye Ankara'dan ve İç Anadolu bölgesinin çoğu şehrinden ziyaretçiler gelmeye başlıyacak. ( Kendi çevremden sadece Ikea'ya alışverişe gitmek için İstanbul'a giden insanlar tanıyorum)Bölgeye gelen ziyaretçi trafiği artıkça, önce IKEA çevresi sonra Doğukent imarlı arsaları ve akabindede Yakupabdal arazisinin fiyatları doğru orantılı olarak artacaktır diye düşünüyorum.
Son Düzenleme: 06 Haz 2011 23:03 Düzenleyen .

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Haz 2011 14:24 #134

• cinar
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
Dun Kusunlar bolgesinde 1000m2 arsa aldik, 50249/6. Bencede buralar 5 sene icinde cok degerlenecek. Sizce bu parsel guzelmi, ben baya arastirdim ve burayi cok begendim. Parka karsi yola yakin bi parsel. Onceki yolladigim mesajda sormustum, buralari tavsi edermisiniz diye ve olumlu cevap aldim. Ve burda bi yer almayi karar verdik, artik zamana biraktik. Bakalim ne olacak. Herkese bol kazanc saglikli yasam dileklerimle. Hollandadan bir arkadas.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Haz 2011 05:58 #135

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Merhaba,
Kusunlar bölgesi hiç ama hiç ilgi alanıma girmemişti.Bilgi sahibi değilim.Hatta bölgeyi ve adı geçen arazi yerini Mamak çöplüğü ile çözmeye,ilişkilendirmeye çalıştım.Tahmini bir yer düşledim.Hareketlilik ve beklenti vaat eden bu bölge hakkında,ben ve varsa benim gibi hiç bilgisi olmayanlar için daha kapsamlı tanıtır mısınız? Birçok forum okuyucumuzun istifade edeceğine inanıyorum.Bu emekleri sabırla gerçekleştiren sevgili Serhan ve Arcana peşinen teşekkürler.
Mutlu,sağlıklı bir gün dilerim.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.59 saniye