Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Oca 2013 21:52 #1221

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın kahramanoğlan;
Rica ederim. Karagedik bölgesi hakkında genel bilgilere sahibim. Bahsettiğiniz emsal yatırım için elverişli görünüyor. Ancak Sayın giray ın bu noktada uyarısı var. Pazartesi günü bende plan üzerinden kontrol etmek istiyorum. Diğer yandan bölgeler üzerinde tercihlerin kişilere göre değiştiğinin altını çizmeliyim. İzninizle fiyat konusuna girmeyeceğim. Bölgeyi yakın takib etmiyorum. Mukayeselerle araştırma yapmanız uygun olacaktır. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

NOT: 114181 ada 1 parsel toplamda 35.886 m² ve çok hişssedarlıdır.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 21 Oca 2013 02:10 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: kahramanoglan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Oca 2013 00:38 #1222

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın mkemal;
Sözettiğiniz rakama göre hisseye istenen m² fiyatı 140 lira. Aynı parseldeki farklı hisselere istenen rakamlarla mukayase ederek bir sonuca varılabilir. Çevre Koruma meselesinde ilgili resmi kuruma müracaatla güncel bilgi alınması uygun olur. Şufa ayrı bir başlık. Kimi hissenin alımında risk yüksekken kiminin alımında minimumdur. Duruma göre değişebileceği için ezbere bir fikre sahip olamıyorum. Bahsettiğiniz diğer bölgelerde planlıdır. Şüphesiz her birinde cazip yönler bulunmaktadır. Bu noktada kriterleriniz, planlama, vade, lokasyon, değerler gibi sorulara alacağınız yanıtlar uygun bölgeyi seçmenize yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Son Düzenleme: 21 Oca 2013 00:44 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: mkemal

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Oca 2013 01:28 #1223

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın grielmas;
Dodurga-Ballıkuyumcu-Alagöz çizgisi ana yerleşkeye yine aynı sıra ile mesafelidir. Bu bir fikir verebilir. Ancak diğer yandan bu koridor gelişme koridoru olduğu için imarların gerçekleşme sırası ve her bir yerin planlama durumlarına göre kıymetlenmeleri farklı olabilir. Kişisel olarak planlı alanlar dahilinde ileriye doğru uygulamaya alınması önerilen yerleri öncelikle tercih ederdim diye düşünüyorum. Bir bölgeyi zikrederek diğer yerlere haksızlık etmek istemiyorum. Çünkü A bölgesinde bir yerin Üniverste alanına yakınlığı avantajı olacakken B bölgesinin ana yerleşkeye yakınlığı C bölgesinde seçilen bir parselin raylı sistem güzergahında yer alması avantajı olacaktır. Üzerinde düşünmek gerek. Son olarak imarlı bir alana yatırım yapıp kazançlı çıkabileceğiniz gibi imar görecek doğru bir alana yatırım yaparak daha çok getiri elde edebilirsiniz. (zaman tamponu sebebiyle) Bir bölge üzerinde karar kıldığınızda nokta tesbitleriniz olursa bilgi, belge ve tecrübe anlamında destek vermeye çalışırım. Gönlünüze göre güzel bir yatırım gerçekleştirmenizi diliyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Son Düzenleme: 21 Oca 2013 02:13 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Oca 2013 01:40 #1224

• kahramanoglan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
giray yazan:
sn kahramanoğlu

parselin imar durum belgesini göndermeye çalıştım ama sanırım başaramadım.adresinizi söylerseniz mail olarak atabilirim.selamlar.

mustea_mus10@hotmail.com

hocam ilgin için tşk ederim, verdiğim ada numarasıyla ilgili sizin görüşünüzü de beklerim
AKIL PARADAN DAHA DEĞERLİDİR

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Oca 2013 01:58 #1225

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın giray;
Belge görüntüleme işleminiz hata verdiği için o gönderiyi izninizle iptal ediyorum. Diğer yandan Sayın kahramanoglan ın bahsettiği parselin imar durumunda değişme olabilir. Bilindiği üzere Karagedik bölgesinde ilk olarak 0,30-1,00-1,50 gibi emsaller vardı. Davalar açıldı. Nihayetinde emsallerin 1 üzerinde birleşerek farkların ortadan kalkması gündeme geldi. Bu sebeple güncel sorgulama yapmakta kesin olarak fayda var. Pazartesi-Salı günlerinde açıklığa kavuştururuz.
Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Son Düzenleme: 21 Oca 2013 02:01 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: kahramanoglan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Oca 2013 02:57 #1226

• giray
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 27
Serhan Bey,

rica ederim.zaten bahsettiğim belgeyi sn.kahramanoğlanın kişisel mailine gönderdim.parselle ilgili güncel bilgiler dediğiniz gibi önemli.selamlar..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan, kahramanoglan
Sayfa oluşturulma süresi: 0.65 saniye