Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Oca 2012 11:30 #339

• zirve
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
slm seyhan abi nasılsın..abicim mamak gökçe yurtta akıl almaz derecede yer toplanılıyor...büyük projelerin olacağı söyleniliyor.doğu garajı hastane vb.. bu gökçe yurt konum olarak dere tepe yani metresi 5 tel anca ederdi duyduğuma göre çankayadan bi emlakçı buraya girmiş 5 tl lik yere 9 dan 12 den toplamaya başlamış.bu kişileri tanıyomusn.tanıyosan beni tanıştırırsan sevinirim abi bende emlakçıyım biliyosun.bide bu projeler doğrumudur abi.saygılar sevgiler...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Oca 2012 00:07 #340

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sevgili zirve;
Gökçeyurt arazisine bir kaç yıl evvel hisse.net emlak borsası forumunda dikkat çekmiştim. Bu bölge Ankara da Lojistik Merkez olması önerilen yerlerden birisidir. Resmi onay almıştır. Arazinin her yeri planlı değil. Tarımsal niteliğini devam ettirecek alanlar da var. Bu sebeple uygulamaya dahil olacak planlı alanları seçerek alım yapmak daha uygun olacaktır. Doğu garajı diye bahse konu olan yer Lojistik Merkez içerisinde yapılması önerilen Tır Garajı olsa gerek. Planda yer almaktadır. Bu noktada önemli olduğunu düşündüğüm bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Mamak Ortaköye gelmeden hemen önce sağ taraftan başlayarak Samsun yoluna paralel bir yeni bulvar açılması önerilip onay almıştır. Bu yol Gökçeyurt un güneyindeki Lojistik Merkezin güney ucundan Lalahan ile Hasanoğlana devam edecek ve nihayet Elmadağ İlçesi Yeşildere kasabası sapağında Samsun yolu ile birleşecektir. Hazır sözetmişken Elmadağ İlçesinin nufus yoğunluğunun artabileceğine dikkat çekmek istiyorum. Bu istikametteki yaşam yoğunluğunun yüksek önerilmesini Üniverste, Organize Sanayi ve benzeri projelerin varlığına bağlıyorum. Gökçeyurta dönersek Lojistik Merkezin güneyinden geçecek bulvarın bir bölümünde Kentsel Çalışma Alanı planlı olduğunu da belirtmek isterim. Ayrıca yeni açılacak yolun geçeceği güzergahtaki tarlaların hangi köyün yada ilçenin sınırları dahilinde olurlarsa olsunlar değerleneceklerinden bahsedebiliriz. Aynı şeyi Elmadağ İlçesinin planlı alanları için yinelemek istiyorum. Netice itibarıyla önümüzdeki 10-15 yıl içerisinde doğu aksında (Mamak Kent Giriş Kapısı ile Elmadağ İlçesi nin bitimine kadar) önemli gelişmeler olması beklenmektedir. Son olarak bu bölgede arazi toplayan kişileri tanımıyorum. Bir kaç sene evvel Gökçeyurta yaptığım ziyarette yüksek miktarda alım yapıldığı bilgisini edinmiştim. Bilgi ve düşüncelerim bunlardan ibarettir.
Selamlar,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 08 Oca 2012 12:31 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Oca 2012 15:32 #341

• zirve
  • Taze Forumcu
seyhanabicim teşekkür ederim.ilgine bilgine yüreğine sağlık.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Oca 2012 15:50 #342

• zirve
  • Taze Forumcu
seyhan abicim ben emlakçıyım biliyosun abi.ben bu bölgede pek icraat yapamıyorum abi biz ofisi yeni açtık.buranın tabiri caizse etini yemişler kemiği kalmış.masraflarımızı zor çıkartıyoruz.bize hangi bölgeyi önerirsin.neresi daha çabuk gelişicek daha çok proje var bize tavsiye edeceğin bi bölge söylermisin abi.kusura bakma duygularımı paylaşmak istedim yanlış anlaşılmak istemiyorum.yardımcı olursan çok sevinirim abi.saygılar sevgiler.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Oca 2012 22:25 #343

• emlaksan
  • Yönetici
zirve yazan:
seyhanabicim teşekkür ederim.ilgine bilgine yüreğine sağlık.

Rica ederim. Sağlıkla kalın.
Selamlar
Son Düzenleme: 08 Oca 2012 22:30 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Oca 2012 22:30 #344

• emlaksan
  • Yönetici
Sevgili zirve;
Rica ederim. Batı aksında Dodurga Şehitali Ballıkuyumcu Yapracık Yurtçu Alagöz ve Yenihisar sayılabilir. Doğu aksında Ortaköy Gökçeyurt Elmadağ İlçesinde gelişim beklenmektedir. Güneykentin kapsamında olacak bölgeler ayrıca mercek altına alınabilir. Ve yine raylı sistemle desteklenecek Kuzey Ankara Proje bölgesi ve yakın çevresi takipte olmalı diye düşünüyorum. Mühye Yakupabdal Kusunlar Kutludüğün dikkat çeken güzide bölgeler. Susuz ve çevresini de unutmayalım. Bir çok yer saydım ancak bunların her biri gelişimelere aday yada gelişim içerisinde. Bir bölgeyi çıkarıp ortaya koymak haksızlık olacaktı. Bu sebeple geniş tuttum. Herkese sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 08 Oca 2012 22:32 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.68 saniye