Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Ara 2011 18:13 #285

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Bugün yaptığım sorgulama neticesinde Mühye Güneypark Projesine Cuma gününe kadar her hangi bir itiraz gelmediğini öğrendim. Hak sahipleri açısından önemli bir gelişme ve güzel bir haber diye düşünüyorum. Hayırlı olsun.
Selamlar,
Serhan

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Ara 2011 11:22 #286

• emlaksan
  • Yönetici
.

Değerli Forum Okurları;
10 Aralık 2011 Cumartesi günü 14:00 - 18:00 saatleri arasında Kızılay daki ofisimizde Ankara Yatırım Arsaları konulu sohbet ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecektir. Katılmak isteyen forum okurları bana 0532 5544294 numaralı telefonumdan ulaşarak isim yazdırabilirler. Herkese sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar,
Serhan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Ara 2011 15:04 #287

• zirve
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
slm seyhan abi nasılsınsın.abi ballıkuyumcuda elimde bi kaç yer poje varmı yokmu bide fiyat aralığı kaçtan gider söyleyebilirmisin.ada:61969 parsel:1 m2:3437..ada:61992 parsel :7 m2:1282 birde imarsız var seyhan abi 202 parselde m2:3637 219 parselde m2:4125 saygılar teşekkürler abicim
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Ara 2011 16:38 #288

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Sevgili dost kardeşimiz Serhan,
902 Güneypark ile ilgili gelişmeler hepimizi heyecanlandırdı.Bölgede,uzun süredir bekleyen hak sahipleri adına mutlu olduk.Büyük sabır ve emekli bir bekleyiş süreci yaşadılar.Sinpaş gibi güçlü bir inşaat firması tarafından gerçekleşecek olan konutlar ise ,ayrıca onlar adına yüz güldürücü olacak inşallah.Bu vesile ile,buradan beklentisi olan dostlarımız için gözleri aydın,yolları açık olsun demek isterim.
Bölgede hareketlilik yaratan bu yeni durum,bizler gibi çok uzun yıllar,hemen yanı başında beklemekte olan,diğer sabır küpü biz Karataş arsa sahipleri için de umut ve değer artışı anlamına geliyor diye düşünüyorum.Bu konudaki engin bilgileri,en doğru ve güvenilir kaynağımız olan senden almak isteriz.Forumda ben ve benim gibi heyecan duyan dostlarımız adına rica ediyorum.
Her zaman olduğunca,değerli katkıların için teşekkür eder,sağlık ve bol kazançlı günler dilerim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Ara 2011 01:06 #289

• emlaksan
  • Yönetici
.

Sayın zirve;
Bahsettiğiniz parsellerin lokasyonlarını inceledikten sonra size bilgi aktarmaya çalışacağım.
Selamlar
Son Düzenleme: 08 Ara 2011 01:07 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: zirve

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Ara 2011 01:25 #290

• emlaksan
  • Yönetici
.

Sevgili Meltem Ablacığım,
Altını çizdiğiniz üzere 902 Güneypark Projesiyle alakadar gelişmeler sevindirici. Bu durum Mühye ve Karataş arazilerini de olumlu etkiledi. Bu vesile Karataş köyünün kuzeyinde kalan bölümlere ÖPA dahilinde olmaları sebebiyle öncelikle dikkat çekmek istiyorum. Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar,
Serhan
Sayfa oluşturulma süresi: 0.65 saniye