Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Şub 2018 14:11 #2760

• ahmet1903
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
Merhaba Serhan Bey;

Tapudaki şerhlerin kaldırılması sizce ne kadar sürecektir?

Şerhin kalkması ile, 5000 lik ve 1000 lik planlar gelecek mi sizce? 25.000 lik plana itirazla sonuçlandı sanıım.

Teşekkürler
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Şub 2018 14:31 #2761

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sevgili berk06;
Ozancım rica ederim Bilgileri teyid edip işleyerek süreçte yol aldık. Genel olarak her şey beklediğimiz şekilde hatta daha fazlasıyla birlikte ilerledi. Şu sıra Antalya 5 alımı için harekete geçtim. Mart-Haziran 2018 tarhleri arasında Antalya 5 nolu grup yatırımını gerçekleştirerek süreci sonlandırmak arzusundayım. Yatırım bölgemizin stratejik konumu, denize yakınlığı, yine aynı zamanda havaalanına uygun mesafesi, raylı sistem onayı, emsalin yüksekliği, süratli yapılaşma beklentisi ile yapılaşma vizyonunun ''site'' tarzı gelişim gösterecek olması çok önemli detaylardı. Gelişmelerden ziyadesiyle memnunuz. Şükrediyoruz. Bölge ruhsatlara açıldığı anda her açıdan potansiyelini göstererek stratejik konumundan kaynaklanan yüksek vizyonunu hissettirecektir. Bu bölgede yapılacak ''rezidans'' binalardaki dairelerin turizm tandanslı ''kira gelirleri'' dahi yatırımcılarına koydukları parayı kısa zaman içinde geri ödeyecektir. Antalya da böyle bir gerçekte söz konusudur. Herkese sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Şub 2018 16:00 #2762

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın ahmet1903;
Merhabalar. Tapudaki şerhlerin kalkması ~ 12 ay kadar sürecektir şeklinde açıklama var. Ümit ederiz daha süratli olsun. Mucizevi hızla şehir merkezinden havaalanına getirileten ve hali hazırda hizmet veren ''raylı sistem'' bu kez havaalanından devamla yatırım bölgemizin içinden geçerek sahile doğru devam edip otogar hedefli ring sistemine bağlanacakmış. Dolayısıyla muhtemelen yeni bir caddeye gereksinim duyulabilir. Planın her hangi bir yerinde yeni kalem oynatmak tabiyatıyla planın bütününe küçük etkiler yapabilir. Yapılaşma sırasında şuyulanmayı tercih edip ada bazında tevhid yapacak mülk sahiplerine + emsal tanınması sürpriz olmaz. İtirazda beklemiyoruz genel olarak çünkü kararlar bel. meclisinden oy birliği ile çıkıyor. Bu bilgiler önemli. Fikir verebilmesi bakımından. Kentsel dönüşüm de sürecin önündeki engelleri kaldırması ve sürat açısından önemliydi... Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Son Düzenleme: 13 Şub 2018 17:44 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Şub 2018 11:14 #2763

• m.pınarcı
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Merhabalar,

İsmim Mehmet Pınarcı, foruma yeni katıldım. İstanbul'da yaşıyorum. Özel bir firmada proje müdürü olarak çalışıyorum.

Gayrimenkul yatırım fırsatları ile ilgileniyorum. Antalya 5 nolu gruba katılmak istiyorum.

şimdiden teşekkürler..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Şub 2018 12:00 #2764

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın m.pınarcı;
Emlaksan Forum Dostları arasına hoş geldiniz. Antalya 5 nolu yatırım grubumuza katılım talebinizi memnuniyetle kabul ediyoruz. Kontenjanımız şu an için uygun vaziyette. Bir kaç gün evvel Antalya ya geldim. Kriterlerimize uygun yer arayışım sürüyor. Bölgeyle alakadar gelişmeler sebebiyle uygun arsa temin etmek oldukça güç. İki gün planladığım seyahati uzatmak durumunda kaldım. Bir kaç gün daha araştırma ve incelemelere devam edeceğim. Antalya 5 yatırım grubumuz bölgemizdeki son alım girişimimiz olacak. Sonra ki hedefimiz ise inşallah gerçekleştirebilirsek alımlarımızı tek bir noktada tevhid etmektir. Bunun bizlere yapılaşma noktasında en yüksek seviyede kazanım sağlayacağını değerlendiriyoruz. Detaylı bilgileri bir iki hafta içerisinde mail adresinize paylaşacağım. Sağlık ve bol kazançlar diliyorum. Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Mar 2018 12:52 #2765

• berk06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 6
Serhan Bey, neden son alım olacak? Ben tam anlamadım, biraz açabilir misin?
Sayfa oluşturulma süresi: 0.65 saniye