Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Mar 2014 16:54 #2397

• grielmas
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 32
sevgili arkadaşlar arsa konusunda uzman olanlar kısa vadede bi dodurga bi yapracık bir tulumtaş yada kayatak olabilecek yani kısa vadede prim yapabileceğini öngördüğünüz yerler mevkiler neresidir mesela ben bu konuda uzman olmamakla beraber bayındır bölgesinin prim yapmasının olası olduğu düşünüyorum eryamanda gölete yakın bölgeler acayip prim yaptı kaşmir konutları mantar gibi yükseldi bayındırda öyle olmazmı acaba yada sizin fikriniz nedir hangi bölge 3-5 senede ikiiye üçe katlar yorumlarınızı bekliyorum teşekkurler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Mar 2014 11:21 #2398

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
grielmas yazan:
sevgili arkadaşlar arsa konusunda uzman olanlar kısa vadede bi dodurga bi yapracık bir tulumtaş yada kayatak olabilecek yani kısa vadede prim yapabileceğini öngördüğünüz yerler mevkiler neresidir mesela ben bu konuda uzman olmamakla beraber bayındır bölgesinin prim yapmasının olası olduğu düşünüyorum eryamanda gölete yakın bölgeler acayip prim yaptı kaşmir konutları mantar gibi yükseldi bayındırda öyle olmazmı acaba yada sizin fikriniz nedir hangi bölge 3-5 senede ikiiye üçe katlar yorumlarınızı bekliyorum teşekkurler

sayın grielmas şehitali yi öneririm son 1 yılda 2 ye katladı daha prim yapacagıda önümüzdeki 2 yıl içinde gerçekleşecek yani yapracık inşaatların başlamasıyla değerini bulacak son 5 ayda yaptığım yatırım 1.5 milyonu geçti.kesinlikle dostane tavsiyem.şimdiden yaptığınız ve yapacağınız yatırımlar hayırlı olsun
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aybars1910

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Mar 2014 16:02 #2401

• WEİSMAN
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
aybars1910 yazan:
sayın 06cfr....benimde yurtçu,yapracık,şehitali yatırımlarım mevcut...fakat en güvendiğim yer şehitali...yapracık sol yaklaşık 1 senede 120-130 dan 1000-1800 aralığına geldi ve kazancımız oldu...yapracık sol imar bitişiği şehitali arazisi olduğuna göre askıdaki turkuaz arkası imarı olan bölge geçen sene şubat ayında 50-60 iken bugün 130-150 arası imar çıkıncada 300-400 arası.... yapracık solda inşaatlar seçimden sonra başlar ise yakın zamanda yapracık sol fiyatlarına yaklaşacağı aşikardır...nazım plan dikkate alındığında kör çeşme sınır gibi gözüküyor...yani kör çeşme mia -köy arası düşük yoğunluk villa gibi gözüküyor...sizce şehitali mia - köy arası plan değişikliği yapılarak oranların yükseltilme olasılığı nedir???saygılar....

"yapracık sol yaklaşık 1 senede 120-130 dan 1000-1800 aralığına geldi" deniyor ve emsalinde 3.3 olduğu ifade ediliyor. Daha önce 1/25000 planda emsal kaç idi. Değişme söz konusu olabiliyor mu ya da istisna mı?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Mar 2014 17:19 #2402

• angaralı
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
06cfr yazan:
grielmas yazan:

sayın grielmas şehitali yi öneririm son 1 yılda 2 ye katladı daha prim yapacagıda önümüzdeki 2 yıl içinde gerçekleşecek yani yapracık inşaatların başlamasıyla değerini bulacak son 5 ayda yaptığım yatırım 1.5 milyonu geçti.kesinlikle dostane tavsiyem.şimdiden yaptığınız ve yapacağınız yatırımlar hayırlı olsun

yapracık sağ taraf ile iligli düşünceleriniz nedir bu bölgede ki imar çalışmaları ne durumdadır.. yatırım yapılabilir mi ?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Mar 2014 18:04 #2403

havaalanı yolu ve çubuk bölgesi aynı aks üzeri. gölbaşı mahmatlı bahçe bölgesi, kıbrıs köyü kayak merkezi alt bölümü şehitali ve dodurga otoban üst bölümleri hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan ve serhan beyden düşüncelerinizi beklerim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Mar 2014 18:38 #2404

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
aybars1910 yazan:
sayın 06cfr....benimde yurtçu,yapracık,şehitali yatırımlarım mevcut...fakat en güvendiğim yer şehitali...yapracık sol yaklaşık 1 senede 120-130 dan 1000-1800 aralığına geldi ve kazancımız oldu...yapracık sol imar bitişiği şehitali arazisi olduğuna göre askıdaki turkuaz arkası imarı olan bölge geçen sene şubat ayında 50-60 iken bugün 130-150 arası imar çıkıncada 300-400 arası.... yapracık solda inşaatlar seçimden sonra başlar ise yakın zamanda yapracık sol fiyatlarına yaklaşacağı aşikardır...nazım plan dikkate alındığında kör çeşme sınır gibi gözüküyor...yani kör çeşme mia -köy arası düşük yoğunluk villa gibi gözüküyor...sizce şehitali mia - köy arası plan değişikliği yapılarak oranların yükseltilme olasılığı nedir???saygılar....

sayın aybars mevcut turkuaz arkası planına dediğiniz yani körçeşme köy arası dahil olacaktı ancak oraların izinleri alınmadığı için tarım vs.planı 1 yıl geri atacağı için 2.etap olarak planlanmaktadır.ve mevcut mia arsalarıda 2.plana dahil olabilir arsa sahipleri imza verirseaynı emsal oralarada verilecek.hayırlı günler
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aybars1910
Sayfa oluşturulma süresi: 0.68 saniye