Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Mar 2014 14:19 #2391

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın Ryılmaz;
Telefonla görüştüğümüz üzere konuyu seçimlerden sonra tekrar değerlendireceğiz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Mar 2014 14:51 #2392

• emlaksan
  • Yönetici

Sayın WEİSMAN;
Dodurga 1440 parsel in bu dönem için 85 lira olabileceğini sanmıyorum. Eski bir ilan olduğunu değerlendiriyorum. Mia kulvarına yakın bir parsel diyebiliriz.
Son Düzenleme: 08 Mar 2014 14:54 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: WEİSMAN

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Mar 2014 15:34 #2393

• emlaksan
  • Yönetici

Marakesh yazan:
Serhan bey merhaba,
Daha önce sizin ikazınızla son dakika gol yemekten kurtulduk ve paramızı kaptırmadık yeniden teşekkür ederim. Şimdi küçük bir çocuğumuz oldu ve henüz 1,5 yaşında... Onun için bir yatırım yapmayı düşünüyorum. uzun bir aradan sonra Kızılcahamam Uğurlu köyü taraflarında bir tarlayı incelemeye başladım. Metrekare fiyatı 3 tl. Bu bölge hakkında değerlendirmenizi öğrenebilir miyim? Şimdiden teşekkürler saygılar....

Sayın Marakesh;
Rica ederim. Söz ettiğiniz olayı tam olarak hatırlamıyorum. Ancak bilgi paylaşımı size bir yarar sağladı ise ne mutlu. Yatırım için araştırmaya başladığınız Kızılcahamam bölgesini inceledim Uğurlu köyü göz kararıyla Kızılcahamam mekeze 10-15 km mesafede. Ancak planlama açısından takibim olmadığı için net çıkarsamalarda bulunamıyorum. Bu sebeple çok yönlü ve sıkı biçimde araştırmanızı önereceğim. Diğer yandan sistemde kayıtlı telefon numaranızı güncellemeniz gerekiyor. Bana 0 532 5544294 numaralı telefonumdan ulaşmanızı rica edeceğim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Son Düzenleme: 08 Mar 2014 15:46 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Mar 2014 17:09 #2394

• emlaksan
  • Yönetici

yazan: hacıalioğlu

Selamlar
Karataş köyü 204 parselde 200 m2 arsa bulunmaktadır. Bu günlerde sıkça arsayla ilgili olarak aranmaktayım. Şu anda bu bölgedeki durum nedir acaba? M2 si ne kadardır? Beklemelimiyim, satmalıyım.
İlginiz için şimdiden teşekkürler.

.
Sayın hacıalioğlu;
Karataş 204 parselin konumu güzel görünüyor. Yukarıdaki uydu fotosunda parselinizin geniş açıdan lokasyonunu izleyebilirsiniz. Malumunuz, gün geçtikçe toprak kıymetleniyor. Kişisel olarak ben toprak satmaktan yana değilim. Ancak şartlar bunu gerektiriyorsa niçin olmasın. Bu noktada en doğru kararı siz verebilirsiniz diye düşünüyorum. Diğer yandan buradaki fiyatları güncel takib etmiyorum. Son dönemde artış kaydettiğini biliyorum. Sağlıklı bilgiye ulaşamazsanız beni arayın sizi bölgeyle yakından ilgilenen bir dostumuza yönlendireyim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Son Düzenleme: 08 Mar 2014 17:31 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Mar 2014 22:30 #2395

• albatros22
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 6
emlaksan yazan:
albatros22 yazan:
Merhaba,

Kardeşlerimle birlikte edindiğimiz Keçiören Bağlum 2453 Ada 7 Parsel(Tek Tapu) ve 1627 Ada 1 parsel(Hisseli-Hissedarlar tanıdık) yerlerimiz mevcut. Etaplar halinde imar revizyonu var demişlerdi. Son durumları nedir ne kadar ediyor v.b . Paylaşımlarınızı ve bilgilierinizi rica ediyorum. Şimdiden Tşk

.

Sayın albatros22;
Her iki arsanında revizyon kapsamında olduğunu düşünüyorum. (e 1,60 hmax free) Planın Büyükşehire onaya gönderildiği yönünde bilgim var. NŞA onay sonrası uygulama çalışmalarının başlaması beklenebilir. Siz bir müddet sonra bana konuyu tekrar hatırlatabilirseniz son durumu o tarihte bir kez daha gözden geçirip değerlendirebiliriz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

serhan bey hatırlatmamı istemiştiniz müsait olduğunuzda bilgilerinizi ve düşüncelerinizi merakla bekliyorum.Şimdiden tşkler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Mar 2014 01:31 #2396

• grielmas
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 32
kavaklı mevki hakkında yorumlarınız nedir fiyatlar ne alemde geleceği nedir çokkatlımı villamı imar durumu nedir bilgisi olan paylaşırsa sevinirim araştırma içindeyim yatırım yapacak bir yer bulamadık dodurgayı kaçırdık yukarda elvan mahallasiininde piriminin tamamlandığı anlaşılıyor yorumlarınızı bekliyorum teşekkurler
Sayfa oluşturulma süresi: 0.67 saniye