Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Şub 2014 22:41 #2377

• cptdr
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
aybars1910 yazan:
Sayın make 8183....Eskişehir yolu sol taraf geçen sene Ocak ayında 120-130 tl arasında idi şu an 3,3 emsaller 1000-1800 arasında satılıyor...hayırlı olsun....ilk inşaatlar başlayınca fiyat biraz daha artacağa benziyor..saygılar...

söz konusu alan; karşısında çankaya üniversitesi ve toki toplu konut alanları, bir yanında turkuaz vadisi, bir yanında yaşamkent gerisinde şehitali olan bölge ayrıca yola en yakın boş sorunsuz alan, bu bölge güzel değerlendirilir ise 4 birtarafına (gerideki arsalara şehit ali gibi) faydası olabilecek lokomotif olacak bu alan düzenli ve büyük inşaaat firmaları teşvik edilir, yapılacak binalar gökdelen tarzında ve akılllı binalar ve sitelerle ikame ettirilirse (ki planda büyük ticari alanlar ayrılmış) yaşamkentte yapılan düzensiz ve parçalı alanlar ve inşaatlar olmaz ise 4 bir yanına ve ankara şehrinin güneybatı girişine de katkı sağlar.Ancak takip edilmez haline bırakılırsa etrafına da yazık olur ilerideki temelli gibi diğer alanlara da faydası olmaz diye düşünüyorum.Saygılarımla.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aybars1910, 06cfr, make8183

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Mar 2014 15:38 #2380

• mucurlu
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
selam
pursaklar saray cumhuriyet mahallesi esenboğa airport hotel civarında parsel fiyatları hakkında bilgisi olan varmı, lokasyon olarak değerlendirmeleriniz yatırım için bize ışık tutacakatır.
saygılarımla

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Mar 2014 21:21 #2381

• Marakesh
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
Serhan bey merhaba,
Daha önce sizin ikazınızla son dakika gol yemekten kurtulduk ve paramızı kaptırmadık yeniden teşekkür ederim. Şimdi küçük bir çocuğumuz oldu ve henüz 1,5 yaşında... Onun için bir yatırım yapmayı düşünüyorum. uzun bir aradan sonra Kızılcahamam Uğurlu köyü taraflarında bir tarlayı incelemeye başladım. Metrekare fiyatı 3 tl. Bu bölge hakkında değerlendirmenizi öğrenebilir miyim? Şimdiden teşekkürler saygılar....

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Mar 2014 11:12 #2382

• WEİSMAN
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
Merhaba Serhan Bey,

Dodurga MİA'da 1440 parsel hakkındaki görüşleriniz nedir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Mar 2014 15:19 #2383

• ozdemircan
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 25
Sayın Weisman;

1440 parselden bende alım yapmayı düşünmüştüm ancak daha uygun fiyatlı bir parselde yer bulunca vazgeçmiştim.özel değilse fiyat olarak ne istiyorlar söyleyebilir misiniz?

Selamlar,
WEİSMAN yazan:
Merhaba Serhan Bey,

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Mar 2014 20:16 #2384

• angaralı
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
WEİSMAN yazan:
Merhaba Serhan Bey,

mia bölgesindeki parseller hangileri acaba bilgi verirmisiniz.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.76 saniye