Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Kas 2013 12:35 #2211

• asa1973
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 23
grielmas yazan:
asa1973 yazan:
grielmas yazan:
harun_e36 yazan:
kolay gelsinn arkadaşlar...mamak ilçesi bayındır bölgesi için ne diyosunuz kısa vadede yada uzun vadede ne gibi getirisi olur yatırım için uygun olduğunu duydum...bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim...

buralarda emsal nedir fiyatlar nasıl bende izliyorum

Sanırım oradaki hareketi kaçırdınız, yani son 1 yıl içinde %80-100 arası prim yaptı. Yine de planları araştırın derim. Ben geçen yıl aldım, keşke paranın tamamına alsaydım da şimdi dodurganın neresinden alsam diye düşünmeseydim...

kaça almıştınız şimdi kaç oldu

m2 si 30 tl den almıştım. Şuan 55 Tl.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Kas 2013 17:26 #2212

• seanpenn
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Merhaba,

Benim Yukarı Yurtçu 62897/3 ' te 530 m2 lik arsam var...Toki Yapracık 5. kısma yakın...O civarda çok katlı konut imarlı, emsal 1.2 olan arsaların m2 fiyatları nedir acaba? Araştırdığımda çok değişik fiyatlar duyuyorum...m2 si 160-170 ancak eder diyen de var, 300 civarı satılır diyen de var...Bu konuda beni aydınlatabilecek birisi olursa çok sevinirim, teşekkürler...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Kas 2013 17:57 #2213

• taylan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
make8183 yazan:
bilgisi olan, bir duyum alan arkadaşlar,bilgilendirirse seviniriz..Teşekkürler. Bu arada yılbaşından sonra alt yapı çalışmalarına başlanır deniliyor, bundan başkada bir duyumum yok...sağolun...

Cevabiniz icin tesekkurler.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Kas 2013 02:54 #2214

• angaralı
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
asa1973 yazan:
grielmas yazan:
asa1973 yazan:
grielmas yazan:
harun_e36 yazan:
kolay gelsinn arkadaşlar...mamak ilçesi bayındır bölgesi için ne diyosunuz kısa vadede yada uzun vadede ne gibi getirisi olur yatırım için uygun olduğunu duydum...bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim...

buralarda emsal nedir fiyatlar nasıl bende izliyorum

Sanırım oradaki hareketi kaçırdınız, yani son 1 yıl içinde %80-100 arası prim yaptı. Yine de planları araştırın derim. Ben geçen yıl aldım, keşke paranın tamamına alsaydım da şimdi dodurganın neresinden alsam diye düşünmeseydim...

kaça almıştınız şimdi kaç oldu

m2 si 30 tl den almıştım. Şuan 55 Tl.

hangi parseller önerirsiniz ?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Kas 2013 21:11 #2215

• asa1973
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 23
Valla parsel öneremem, bildiğim bir şey yok şuanda. Kelin ilacı hesabı. Ben de sizin gibi forumu takip edip kafama yatan yerlerden kazık yememek şartı ile yer almaya çalışıyorum. Bölge ile ilgili geniş fikri olan arkadaşlar varsa ben de sizin sorunuzla beraber bilgi/öneri almak isterim. Selamlar.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 26 Kas 2013 12:13 #2216

• ahmeton
Duyduğum gördüğüm kadarıyla Mamak'la alakalı birşeyler paylaşıyım.
Gölbaşı ve Göksu göleti örneklerinden hareketle bu havzanın da manzaralı konut alanı olma ihtimali yüksek. Zaten Göl Çevresindeki özel imar hareketliliğini kaçırdık. fiyatlar hızlı bir şekilde yükseldi ve herkes tutuyor. buranın imarının çıkmasını bile beklemeden yer toplanması mantığından hareketle ben de bir kaç aldım. Ayrıca Ankara-Kırıkkale otoyolunun da Ortaköyden geçip yeşildereye gitmesi de prim yaptırır gibi.
Ankara'nın Çevre yolu dışı aksının %80 , 2 aydır gezen biri olarak , fiyatların hızlı yükselse de doymadığı nadir yerlerden birisi Mamak (kusunlar,kutludüğün,ortaköy, bayındır) çevresi kaldı.
Ayrıca cesaret edemediğim pursakların sağ tarafından başlayıp kavaklıya giden bölge var, fiyatlar düşük ama proje yok ne olacağı belli olmaz.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.65 saniye