Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Eyl 2013 02:56 #2052

• OFA
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 46
OFA yazan:
Alper06 yazan:
Slm : Mamak kibris Ada:39601 Parsel:4 yer ve durum hakkinda bilgi alabilir miyim ?tesekkur ederim simdiden.

Sayın Alper06,

Ek'te konum olarak arsanın görsellerini gönderiyorum. Ek olarak, yaklaşık bir ay önce Mamak belediyesi plancılarından farklı bir konu hakkında fikir almam icap etmişti. Bu vesileyle sohbet esnasında Kıbrıs mahallesi de konuya dahil oldu. Kıbrıs mh. çevresinde emsal arttırımı için plan tadilatı yapıldığı, yaklaşık 3 ay önce planların onaylanması için büyükşehir belediyesine gönderildiği. Önerilen emsalin 1.40 olduğu bilgisi verildi. Konumuz dışında olduğu için çok üzerinde durmadım. İlgilendiğiniz bir bölge ise belediyeden hangi parselleri kapsadığı ve durum hakkında güncel bilgi almanızı tavsiye ederim.

s3.dosya.tc/server10/xSFcDS/k_br_sk_y_39601.rar.html

saygılar..

Sayın Alper06,

İmar durum belgesinde gördüğümüz üzere mevcut emsal konusunda malesef bilgi paylaşımı yapılmıyor. Bunun için İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne başvurmamız gerekiyor. Yukarıda bahsettiğim Kıbrıs mahallesi imar plan değişikliğiyle alakalı yayınlanan kararı faydalı olabilir düşüncesiyle ek'te gönderiyorum.

www.dosya.tc/server16/QJO5Kd/K13_1566_1_.doc.html

iyilikler..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Eyl 2013 10:57 #2053

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 48
Tesekkur ederim ilginize..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: OFA

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Eyl 2013 11:36 #2054

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
sayın forum üyeleri uzun zamandır seyehat ve sonrasında yoğun iş temposu dolayısıyla fazla zaman bulamadım ayrıca yapılan toplantıyada katılamadım.toplantıda ne gibi bir karar alındı yada ne bilgiler verildi bilmiyorum.ancak makul yerler varsa eğer toplu alım yapılacaksa dodurga ve şehitali bende katılabilirim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Eyl 2013 13:27 #2055

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 48
06cfr Serhan beyin onculugunde guzel bi gun oldu agirlikli tanisma toplantisi gibiydi dodurga bolgesini gorduk somut bi adim atilmadi beklemedeyiz.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: 06cfr

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Eyl 2013 00:43 #2056

mamak kıbrıs köyü söbiçmen mevkisi hakkında bilgisi olan varmıdır teşekkür ederim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Eyl 2013 22:48 #2057

• asa1973
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 23
Sayın üyeler, dodurga 1912 parsel önceki ortak alım yapılan parsel mi idi ? Toplantıda sanki öyle bir numara kaldı aklımda. Şuan o parselde satılık bir yer var. Sadece meraktan, alım yapan varsa parsel numarasını teyit ederseniz sevinirim. selamlar...
Sayfa oluşturulma süresi: 0.71 saniye