Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Ağu 2013 12:55 #1917

• yukcell
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
Merhaba değerli forum kullanıcıları ve Serhan Bey,

aşağıdaki yerin ve civarının gelişimi, emsal değeri, m2 fiyatı hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyor saygılar sunuyorum

Sincan, Temelli/Hisarlıkaya, Ortaburun mevkii, pafta 3, parsel 540

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Ağu 2013 17:28 #1918

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
aybars1910 yazan:
sayın 06cfr arkadaşım emekli olacak emekli ikramiyesine arsa almayı düşünüyor....şehitali-yapracık da hisselerim olduğunu bildiği için tavsiye istedi....bildiklerimi anlattım 210 da 1.5 dönüm benimde hissem var....fakat sadece hissem var ...bilgim ise derme çatma...birde arkadaş konu olunca vebal altında kalmamak için öngörülerinize güvendiğim için sizede tekrar tekrar sorma ihtiyacı duydum....kendi alternatifleri var kendisi karar verecek...şu an için para durumum müsait değil imkan olduğunda ilk sizinle temasa geçeceğimden şüpheniz olmasın....hayırlı ramazanlar şimdiden bayramınızı kutluyorum...her şey için tşk ederim...

sayın aybars1910 bana güven duyduğunuz için öncelikle teşekkür ederim.şimdi gelelim konuya yani 210 ada ya bölge olarak şehitalinin gözbebeği çok güzel bir yer fiyat olarakta şehitalide son 6 ayda ciddi oranlarda yükseldi fiyat bana göre alınabilir seviyede ayrıca zaten orası imarsız olsa bile 100 tlnin altınada mümkün değil alamaz.yani bana sorarsanız kesinlikle alın derim.hayırlı ramazanlar ve şimdiden bende ramazan bayramınızı tebrik ederim..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aybars1910

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Ağu 2013 04:00 #1919

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
değerli forum üyeleri Dodurga otoban dışı 2500 dönüm toki imarı çıkmak üzere emsal 1.40 yerin hangi parsellerini kapsadığını bilmiyorum ancak plan notlarını gördüm.yatırımı olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.hayırlı geceler...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Ağu 2013 06:00 #1920

• informatiker
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 22
Hemen alalim 2500 dönüm icerisinden tarlayi o zaman.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Ağu 2013 10:47 #1921

• asa1973
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 23
Sayın 06cfr, kişisel alımda yer bulmak zor, grup alımı ise zaman alıyor, toplantıyı hemen yapsak ya da grup alımı yapacak sayı ve toplanan para belli ise daha erken alma ihtimali olabilir mi acaba ?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Ağu 2013 12:08 #1922

• informatiker
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 22
Arkadaşlar Merhaba,

Burda zaten kısa bir zaman içerisinde toplantı yapılacak ve bir alım gerçekleşecek.

Siz hangi alımdan bahsediyorsunuz?
Sayfa oluşturulma süresi: 0.78 saniye