Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Tem 2013 23:29 #1883

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
okey50 yazan:
Sayın 06cfr
Rica etsem birde Yapracığın yeni imar geçen kooperatiflerin olduğu o bölgedeki ,
dediğiniz o fiyatların ne olduğunu yazabilirmisiniz..
Saygılar..

06cfr yazan:
okey50 yazan:
Öncelikle üyelik ve paylaşımlar için herkese teşekkürler..

Şehitali bölgesi için bende yatırm yapmayı düşünüyorum...
Bir arkdaşım önerdi imar geçecekmiş diye.
Hatta bugün yayınlanmış galiba 1/5000 liği

www.ankara.bel.tr/aski-surecindeki-imar-plani

Şu anda bahsedilen yerlerde fiyatlar nedir acaba bilginiz varmı...

evet şehitali turkuaz arkası askıya çıktı hemde 3 emsal olarak fiyatlar tarla olarak 120-140 aralığında şu an ama şimdiden sonra ne olur bence yapracığa yakın fiyatlara gelir 3 yada 5 aya kadar diye düşünüyorum.allah herkese hayırlı yatırımlar nasip etsin

yapracık sol taraftan bahsettim yani imar geçecek yerden oralarda imarsız tarlalar 270 civarlarında satılıyor

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Tem 2013 01:51 #1885

• memin
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
Serhan bey merhabalar, temelli Çokören köyünde 2003 tarihinde 4800 m2 tarla almıştım. bu bölgenin geleceği ne olur, ne önerirsiniz.. saygılar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Tem 2013 02:35 #1886

• okay
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Sayın Serhan Bey ve değerli arkadaşlar;
Yapracık Tokinin arka tarafındaki Sincan Çiçektepe de bulunan 1009xx(24-25-26-28-36-37-38-44) parsellerden hisse almayı önerirmisiniz. Şu an şehitali ve ballıkuyumcu 1/5000 likler askıda olduğuna göre, çiçektepe arsa olmasına rağmen tarla olarak uzun yıllar bekler mi? Kısaca bahse konu parsellere kat karşılığı olarak yapılacak yatırımı beklemeye değer mi?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Tem 2013 12:09 #1888

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
aybars1910 yazan:
sayın 06cfr şehitali öngörüleriniz birer birer çıkıyor....son çıkan imar emsal yüksekliği doğru yere yatırım yaptığımızın kanıtı...şehitali bölgesi konusunda tek ayrıldığımız nokta dodurgadan sonra ikinci yatırım yapılacak yer şehitali söylemi.....imar geçen bölgeye bakarmısınız solunda golfkent...önünde turkuaz...sağında mesa.....bizi aydınlatığınız daha doğrusu görmemizi sağladığınız için ayrıca size tşk ediyorum....sizi takip etmeye devam edeceğim...hayırlı ramazanlar olsun....sağlıcakla kalın....

sayın aybars1910
hangi yazımda yazdım bilmiyorum ama şehitalinin mesa şirketi ve diğer büyük şirketler arazisi olduğu için bir adım daha önde yani mesa nın inşaata başladığı bir yere hangi inşaat şirketi girmek istemez demiştim.orada ondan yani şehitali nin dodurgadan bana göre bir gömlek daha üstün olduğudur.ancak burada bir toplu alım yapılması planlanmaktadır ve bu toplu alımda dodurga ön planda olacak bende onun için forum üyesi arkadaşların kafasını karıştırmak istemiyorum.ikinci söylediklerimin çıkmasıda çok iyi araştırıp kesine yakın yada kesin bilgiler aldıktan sonra yazıyorum burada insanlara yanlış bilgi vermek istemiyorum.zaten bu işin ticaretini yapmıyorum.insanlara faydalı olursak allah razı olsun derlerse ne mutlu bize hayırlı günler
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aybars1910, okey50

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Tem 2013 13:21 #1889

• asa1973
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 23
Sevgili levent06r,

Yaşın belkide üniversiteyi en bilinçli şekilde okuyacağın bir yaş bana göre. 20 li yaşlarda insanın aklı biraz havada oluyor. Bu arada ileride grup alımı yaptığımız arsaların işlerini yürütürsün mezun olunca, ne dersin ? Tebrik ederim.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: levent06r

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Tem 2013 14:40 #1890

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın okay;
Bahsettiğiniz bölgeyle alakadar Belediye görüşü almanızı öneriyorum. Güncel olması açısından. Diğer yandan Eskişehir yolu kulvarı her tür gelişme alanı açısından uygundur diyebiliriz. Şüphesiz etaplar halinde gelişim beklenmelidir. Hızlı gelişim gösteren Yaşlamkent çizgisinin son 10 yılda kat ettiği mesafeye bakarak çıkarsamalarda bulunabilirsiniz. Yine gelişime lokomotif olacak projeler varsa bunların yakınlarına konuşlanmak yatırım açısından fark yaratabilir.
Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 30 Tem 2013 14:40 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.75 saniye