Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Tem 2013 00:13 #1832

sayın emlaksan grup alımına bende 1-2 arkadasımla girmeyi planlıyoruz.

aytaccetinkaya@gata.edu.tr
0505 438 28 14

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Tem 2013 02:55 #1833

• Kapila
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Değerli Emlaksan forum dostları daha öncedende şahsi olarak yapmış olduğum Dodurga yatırımına bir yenisini daha eklemek isterim. Bende böyle bir grup alımına girmek isterim. İyi günler dilerim.

Murat Akdogan 0532 208 26 74

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Tem 2013 14:05 #1834

• Alismail
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
Grup alımını sabırsızlıkla bekliyorum. Herkese bol kazanç dilerim.
alesker1@hotmail.com

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Tem 2013 18:47 #1835

• tanyumen
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
MERHABALAR ÖNCELİKLE GEÇ CEVAP İÇİN ÖZÜR DİLERİM

SAYIN LEVENT BEY YAZMIŞ ZATEN GEREKENİ:MAL ALIRKEN KAZANILIR DİYE.M2'Sİ 5 TL ÇOK UYGUN GİBİ GELDİ,KOOPERATİFLER 10 TL DEN VERİYORLARDI 1 AY ÖNCE,ŞUAN NE DURUMDA BİLMİYORUM,BENİM DAHA YENİ GİDİP GÖRME İMKANIM OLDU.

SERHAN BEY VE LEVENT BEY ÇOK DAHA İYİ BİLİRLER AMA KOOPERATİFLERİN VERDİKLERİ PAY SENETLERİNE KONU YERLER TEKKEKÖY MEVKİİNDE ORASI DAHA BAKİR ÇOK GENİŞ 2500 DÖNÜM TAMAMI OLDUĞU SÖYLENİYOR,MALİKÖY VE TÜRKOBASI KÖYÜ ARASINDA KALAN YERLER OSB LERİN OLMASI SEBEBİYLE DAHA CANLI,HEM YOL GEÇMEKTE HEMDE YOLUN PARALELLİNDEN HIZLI TREN HATTI BULUNMAKTA.MALİKÖY'DE AYAK ÜSTÜ SOHBET ETTİĞİM AMCA BAYRAM SONRASI DÜĞÜNÜ OLDUĞU TAMAMI 68 DÖNÜM OLAN YERDEN 5 DÖNÜMÜNÜ M2'Sİ 25 TL DEN VEREBİLECEĞİNİ O ANDA SÖYLEDİ:),GÜZEL Bİ PAZARLIKLA DAHA NE KADAR İNER HESAP EDEBİLİRSNİZ;)

grielmas yazan:
tanyumen yazan:
MALİKÖY-TÜRKOBASI KÖYÜ VE TEKKE MEVKİİ(TEKKEKÖY) ARASINDA Kİ KALAN BÖLGELERİ TAKİP EDEN ARKADAŞLAR VAR MI ACABA?SAYIN SERHAN BEY VE LEVENT06 BEY'E VEYA BÖLGE HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARA ;M2'Sİ 10 TL DEN KOOPERATİF HİSSELERİ DAĞITILMAKTA VE 8-9 KOOPERATİFİN BİRARAYA GELEREK BURALARA TİCARİ İMAR GEÇİRİLECEĞİ SÖYLENMEKTE ,BUNLAR AŞAĞIDAKİ PROJELER DİKKATE ALINDIĞINDA FİYATI ŞUAN MAKUL GÖRÜNMEKTE.

BÖLGE HAKKINDADA BUGÜN GEZME FIRSATIM OLDU BİRAZ BİLGİ EDİNDİKLERİMİ PAYLAŞMAK İSTERİM;

-MALİKÖY VE TÜRKOBASI KÖYÜ ARASINDAKİ ALAN DAHA CANLI
-ANKARADAKİ SİNCAN OSB İLE BAŞKENT,ASO,DEMİRCİLER ORGANİZE SANAYİ BÖLGELER BURADAN GEÇİÇEK YOLLARLA BİRBİRİNE BAĞLANCAK
-TOYOTA'NIN TEKKEKÖY MEVKİİNDE 100 DÖNÜM ARSA ALDIĞI,

HERKESE SAYGILAR SEVGİLER

bahsetiğiniz bilgilere göre en çok getisi olabilecek parsel veya mevkiler nerelerdir ilan sitelerinden baktım parsel ve mevkileri bilmemekle beraber m2 fiyatı 15-25 arası değişmekte

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Tem 2013 11:54 #1836

• asa1973
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 23
Sn. Tanyumen,

Türkobasından 2007 de aldığım tarlayı 4 yıl sonra tesadüf sonucu satabildim. O tesadüf olmasa hala orada arsa sahibi olacaktım. 4 yılda internetteki ilanımı 1 kişi aradı, o da türkobası muhtarının telefon numarası var mı diye sordu ))) güler misin ağlar mısın. Kısaca Türkobasında arsalar 2007-2011 arası kayda değer prim yapmadı kanaatindeyim. 2011 sonrasını takip etmedim yalnız dün yine aynı yerde tarlası bulunan çok sevdiğim ve emlakçılık yapan bir ablamızın yanına gittim. Tarlasının yanından 60 mlik bir yol geçtiğini, 4 aya kadar da biteceğini söyledi. Detayını anlattı, yolun nereleri birbirine bağladığını ama ben türkobasından o kadar nefret ettim ki aklımda kalmadı detayları.

Kısaca o bölgeden alım yapmayı düşünüyorsanız; malıköye yakın almakta fayda var diye düşünüyorum (kardeşimde malıköyden aldı). O yerleşkedeki planlara göre yer bakmak ve de ucuz almak yerine kazık yememek önemli.

Yatırımınızın sizi mutlu etmesi dileği ile,

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Tem 2013 16:53 #1837

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 48
Slm topik ne oldu acaba
Sayfa oluşturulma süresi: 0.62 saniye