Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Tem 2013 23:45 #1790

• grielmas
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 32
Alper06 yazan:
Slm Peki varmi suan boyle bi olusum somut olarak birde sn grielmas siz ne yaptiniz sehitali tarafina bakcaktiniz ?

vallahi ramazan geldi yurtdışından ablamlar falan geldiler hic zamanım olmadı en kısa zamanda inşallah gidip bakacam siz naptınız son gelişmeler nasıl

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Tem 2013 00:32 #1791

• grielmas
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 32
sayın Alper06 .

şehitali bölgesinde değer bakımında hangi parsel veya mevkiden bakmak lazım orta vadede 5 sene gibi zamananda getiri sağlayacak mevki hangisidir ve buraların m2 fiyatları ne durumda netten takip ettiğime göre şu aralar artış yapmış sebebininde daha aşağıdaki arsa sahiplerinin imar geçişinde birleştirme yapmak için buralardan arsa almak olduğunu beyan edenler var bir şey daha soracam ilanlara bakarken toki tukuazın arkasında mesa nın arsalarının olduğunu gördüm acaba ona yakın olan arsalar daha çokmu pirim yapar dersin

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Tem 2013 02:04 #1792

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
grielmas yazan:
sayın Alper06 .

şehitali bölgesinde değer bakımında hangi parsel veya mevkiden bakmak lazım orta vadede 5 sene gibi zamananda getiri sağlayacak mevki hangisidir ve buraların m2 fiyatları ne durumda netten takip ettiğime göre şu aralar artış yapmış sebebininde daha aşağıdaki arsa sahiplerinin imar geçişinde birleştirme yapmak için buralardan arsa almak olduğunu beyan edenler var bir şey daha soracam ilanlara bakarken toki tukuazın arkasında mesa nın arsalarının olduğunu gördüm acaba ona yakın olan arsalar daha çokmu pirim
yapar dersin

alınacak yada öncelikli imar geçecek parseller hakkında biraz daha malumatım oldu turkuazın hemen arkası golfkente kadar olan kısım ikinci kısım ise mesa arzisinin hemen altından başlayan pet in villalarının arkasından Dodurga arazisinin başlangıç kısmına kadar olan kısım imar geçecek bölgeler.mesa arazisisinin olduğu yerde şu an için bir imar çalışması hali hazırda görünmüyor ancak mesa şirketi lokomotif bir şirkettir.bunu Batıkent ve Çayyolu kurucusu olarak bildiğimiz için bence şehitali ve çevresinide lokomotifi olacak diye düşünüyorum.mesa nın inşaata başladığı bir bölgeye hangi inşaat şirketi girmek istemez.ve konut fiyatlar ne olur bunlar bence şehitalinin diğer civar köylere göre bir basamak önde olduğunu gösteriyor.hayırlı akşamlar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aybars1910

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Tem 2013 15:37 #1793

• ozdemircan
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 25
Öncelikle herkese merhabalar,Foruma üyeliğimi kabul ettiği için Serhan Bey'e çok teşekkür ederim,aşağıdaki belirteceğim yerlerden birinde ilk etapta 100.000 TL'lik yatırım yapmayı düşünüyorum,bu nedenle başta Serhan Bey ve Levent Bey olmak üzere değerli forum üyelerinin tecrübeleri ve birikiminleri yatırım yapacağım yeri belirlememde çok yardımcı olacaktır.

*Dodurga Bölgesi(otaban içinde mi almak gerekiyor otoban dışında mı?mia bölgesi otoban içinde mi kalmaktadır.m2 fiyatı ne kadar olmalıdır fiyat aralığını bilen arkadaşımız var mı?Forumda bu bölgeden satış yapmak isteyen kimse varmı?)
*Şehitali Köyü(Hangi parsellerden almak gerekiyor,imarlımı imarsız mı almak mantıklı?fiyat aralığı ne kadardır.Forumda satış yapmak isteyen birileri varmı?)
*Mühye 895-896 parsel(bu bölge doymuş mudur?m2 fiyatı ne kadardır)
*Yaylabağ Köyü(geleceğini nasıl görüyorsunuz?)
*Fevziye Köyü(Şehitali Köyünün gölgesi altında kalmış gibi,bu köy ile ilgili projeler var mıdır?

Yardımlarınız için peşinen teşekkür ederim.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: levent06r

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Tem 2013 05:26 #1794

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
ozdemircan yazan:
Öncelikle herkese merhabalar,Foruma üyeliğimi kabul ettiği için Serhan Bey'e çok teşekkür ederim,aşağıdaki belirteceğim yerlerden birinde ilk etapta 100.000 TL'lik yatırım yapmayı düşünüyorum,bu nedenle başta Serhan Bey ve Levent Bey olmak üzere değerli forum üyelerinin tecrübeleri ve birikiminleri yatırım yapacağım yeri belirlememde çok yardımcı olacaktır.

*Dodurga Bölgesi(otaban içinde mi almak gerekiyor otoban dışında mı?mia bölgesi otoban içinde mi kalmaktadır.m2 fiyatı ne kadar olmalıdır fiyat aralığını bilen arkadaşımız var mı?Forumda bu bölgeden satış yapmak isteyen kimse varmı?)
*Şehitali Köyü(Hangi parsellerden almak gerekiyor,imarlımı imarsız mı almak mantıklı?fiyat aralığı ne kadardır.Forumda satış yapmak isteyen birileri varmı?)
*Mühye 895-896 parsel(bu bölge doymuş mudur?m2 fiyatı ne kadardır)
*Yaylabağ Köyü(geleceğini nasıl görüyorsunuz?)
*Fevziye Köyü(Şehitali Köyünün gölgesi altında kalmış gibi,bu köy ile ilgili projeler var mıdır?

Yardımlarınız için peşinen teşekkür ederim.

Selamlar Sayın Özdemircan

Dodurga bölgesinde ilk olarak otoban dışını düşünmenizi tavsiye ederim,yüksek emsal beklentisi (artık beklentiden de öteye geçmiş durumda çünkü tokinin plan yaptığı bölgede emsal 1.20 olarak görünüyor,bu emsal muhtemelen tüm bölgeyi etkisi altına alacaktır ama şuan diğer kısımlar için kesin bir bilgi yok) projelerin yoğunluğu ve en büyük cazibesi olan Mia bölgesi oluşu bizi direkt otoban dışına yöneltiyor.

Şehitali'de toki projesi içinde kalan kısımlarda fiyatlarda belirgin bir artış oldu,6 ay önce metresi 32 tl ye satılan bir parselin geçenlerde 60 tl ye satıldığına bizzat şahit oldum.Bu arada ticari imarlı olarak bilinen kısmın nazım imar planına göre cep otogarı olarak geçtiğini belirtmek isterim dikkatli davranmakta fayda var.Şehitali köyüne yapılan yatırımların karşılığını hakkıyla vereceğini düşünüyorum.

yaylabağ kentsel dönüşüm projesiyle bir anda prim yapan bir bölge haline geldi,geleceği muhakkak parlaktır ama nokta atışı için üzerinde çalışmak gerekiyor yani doğru parseller seçilmeli.

mühye 895-896 parseller proje dışı kaldıktan sonra fiyatlarında inanılmaz düşüşler oldu,akıbeti ne olur bilemem ama ben pek yaklaşmıyorum.

Fevziye köyüne gelince,geçen sene hemen hemen tulumtaş ile 3 aşağı 5 yukarı aynı fiyatlarda seyrediyordu yalnız tulumtaş imar planıyla birlikte bu sene fiyatlarını 3 e katlayınca fevziyede de ufak tefek hareketlenmeler oldu.Geçen hafta fevziye köyü ziyaretimde köy sakinlerinden idris beyle fiyatlar üzerine biraz sohbet edip durum değerlendirmesi yaptık,Fevziye köyüde yatırım için güzel bir bölge.

İlk yatırmınız olacaksa ilk tercihinizi Dodurga otoban dışı Mia bölgesine yapmanızı öneririm.

Saygılar..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: 06cfr

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Tem 2013 23:32 #1795

• tanyumen
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
MALİKÖY-TÜRKOBASI KÖYÜ VE TEKKE MEVKİİ(TEKKEKÖY) ARASINDA Kİ KALAN BÖLGELERİ TAKİP EDEN ARKADAŞLAR VAR MI ACABA?SAYIN SERHAN BEY VE LEVENT06 BEY'E VEYA BÖLGE HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARA ;M2'Sİ 10 TL DEN KOOPERATİF HİSSELERİ DAĞITILMAKTA VE 8-9 KOOPERATİFİN BİRARAYA GELEREK BURALARA TİCARİ İMAR GEÇİRİLECEĞİ SÖYLENMEKTE ,BUNLAR AŞAĞIDAKİ PROJELER DİKKATE ALINDIĞINDA FİYATI ŞUAN MAKUL GÖRÜNMEKTE.

BÖLGE HAKKINDADA BUGÜN GEZME FIRSATIM OLDU BİRAZ BİLGİ EDİNDİKLERİMİ PAYLAŞMAK İSTERİM;

-MALİKÖY VE TÜRKOBASI KÖYÜ ARASINDAKİ ALAN DAHA CANLI
-ANKARADAKİ SİNCAN OSB İLE BAŞKENT,ASO,DEMİRCİLER ORGANİZE SANAYİ BÖLGELER BURADAN GEÇİÇEK YOLLARLA BİRBİRİNE BAĞLANCAK
-TOYOTA'NIN TEKKEKÖY MEVKİİNDE 100 DÖNÜM ARSA ALDIĞI,

HERKESE SAYGILAR SEVGİLER
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: Alper06
Sayfa oluşturulma süresi: 0.82 saniye