Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Haz 2013 17:19 #1750

• Burhan_06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
Levent06r. Hocam, çok tsk ederim cevabiniz için,Birde Yakupabdal 533 nolu parsel ile ilgili bilginiz varsa fiyatlar konusunda, çok sevinirim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Haz 2013 23:47 #1751

• grielmas
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 32
sayın levent06r :
susuz belörene gidebildinizmi gidebildiyseniz nedir durum teşekkurler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Tem 2013 01:39 #1752

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
grielmas yazan:
sayın levent06r :
susuz belörene gidebildinizmi gidebildiyseniz nedir durum teşekkurler

Sayın grielmas telefonda görüştük ama merak eden arkadaşlar için buradan tekrar açıklama gereksinimi duydum;Bugün Belören ile ilgili yüzeysel bir çalışmamız oldu,etaplar ve fiyatlar konusunda kısmende olsa bilgi sahibi oldum ama bu inceleme tabiki bizim için yeterli değil.Kısa zamanda derinlemesine inip inşallah faydalı ve net bilgi sahibi olmaya çalışacağım.Kesinlikle prim yapacak bir bölge ama yinede karar vermeden önce dikkatli olmakta fayda var.
Saygılar..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Tem 2013 01:48 #1753

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
WEİSMAN yazan:
Merhaba
Siteye üye olalı bir yıl oldu ama ilk defa mesaj yazıyorum
2009 yılında dodurga otoban dışından 1165 parselden 3000 m yer almış idim.
Şu anda durumu nedir. Gelecek için iyi bir yatırım mıdır satmak mı yoksa beklemek mi daha uygundur?
Şimdiden cevaplar için teşekkür ediyorum

Dodurga 1165 parsel bağlar mevkiinde ve toplamda 24250 metrekare.Gelecek için mutlaka iyi bir yatırımdır,satıp satmamanız konusunda yorum yapamam ama ben olsam dodurga mia bölgesini tercih ederdim.
Saygılar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: WEİSMAN

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Tem 2013 20:33 #1754

• scazi06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
dodurga otaban dışında imar çalışması varmı varsa hangi parselleri kapsamaktadır.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Tem 2013 08:32 #1756

• grielmas
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 32
herkese iyi forumlar arkadaşlar uzun zamandır arsa arayışım devam etmekte eskişehir yolu üzerinde arsa bakıyorum işimin yoğunluğundan bir türlü yerinde göremediğimden internetten ve görüşdüğüm emlakçılardan fikir ediniyorum susuz belören tarafından snaırım vazgeçecem levent06r arkadaşın yorumları ilede şehitali bölgesinde araştırmalarım devam ediyor tam karar veremedim acaba yola yakın yerdenmi yoksa şehitali köyü fevziye köyü civarındanmı almalıyım fiyatlar telefon görüşmelerine dayanarak edindiğim bilgi yola yakın turkuaz vadi civarında 200-250 daha içerilere giderek 100 ve 60 kadar düşmekte ben 3-5 sene içinde satmak maksatlı 5 sene sonra iş değişikliği yapacağımdan yatırım amaçlı bakıyorum sizce daha içerilerden mi almalıyım.

ilan sayfalarını gezerken başka bir bölge daha gözüme ilişti çiçektepe yapracık toki civarındaymış acaba orası nasıldır fiyatları nasıldır emsali ne olur bize 5 seneye kadar yüksek kazanç sağlarmı uzman arkadaşların yorumları nedir teşekkurler.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.75 saniye