Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Haz 2013 20:21 #1726

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
Sayın albatros Bağlum'da son imar durumu hakkında malesef bilgim yok yalnız en son gittiğimde ovacıktan bağluma çıkan yolda asfalt çalışmaları vardı muhtemelen bitmiştir,tam emin değilim.
iyi günler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Haz 2013 20:26 #1727

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
Arkadaşlar Susuz Belören'de fiyatlar son sürat yükseliyor bilginiz olsun 60 liralık yerler 100 tl sınırına ulaşmış durumda,yakın zamanda fiyatlar dahada yükselecek demedi demeyin.
Saygılar,sevgiler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Haz 2013 00:28 #1728

• kahramanoglan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Arkadaşlar Altındağ a bağlı olan Aydıncık ve Kavaklı hakkında araştırması olan var mı, uygun sayılacak fiyat aralığı, gelişim ve gelecek anlamında TARLA almak ne kadar mantıklıdır?

Ayrı bir konu olarak da; "gurup alımı" için ayrı bir başlık açılırsa daha net bir ilerle kaydedilir diye düşünüyorum.

Hepinize hayırlı yatırımlar diliyorum.
AKIL PARADAN DAHA DEĞERLİDİR

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Haz 2013 00:30 #1729

• kahramanoglan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
kahramanoglan yazan:
Arkadaşlar Altındağ a bağlı olan Aydıncık ve Kavaklı hakkında araştırması olan var mı, uygun sayılacak fiyat aralığı, gelişim ve gelecek anlamında TARLA almak ne kadar mantıklıdır?

Ayrı bir konu olarak da; "gurup alımı" için ayrı bir başlık açılırsa daha net bir ilerle kaydedilir diye düşünüyorum.

Hepinize hayırlı yatırımlar diliyorum.

TARLA derken; Aydıncık ya da Kavaklı dan alınabilecek bir TARLA anlamında söylemek istemiştim.
AKIL PARADAN DAHA DEĞERLİDİR

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Haz 2013 12:41 #1730

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 48
Ben bi kac sene once o bolgeden bi kac yer sormustum ceviz ekecektim sagolsunlar fiyatlar bana sisirilmis geldi olmadi velhasilili..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 27 Haz 2013 21:09 #1734

• Alismail
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
Uzun zamandır forumu dikkatle takip ediyorum. Paylaşımlar gayet düzeyli ve kaliteli içerikli bilgiler içeriyor.
Özellikle Bildiklerini bizlerle cömertçe paylaşan Sn. Serhan beye minnettarım. Ayrıca aranıza katılmaktan da çok memnunum.
Levent06 bey sizede teşekkür ederim. Çok isabetli yorumlar ve paylaşımlarınız için.
.
.
.
Toplu alımlarda bende varım arkadaşlar.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan
Sayfa oluşturulma süresi: 0.75 saniye