Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Nis 2013 11:03 #1533

• Tur-023
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
Saygılar levent06r.. Para kazanma ve işçi açıklaması gercekten 10 numaraydi selamlar Allah'a emanet olun!
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: levent06r

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Nis 2013 12:34 #1534

• grielmas
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 32
reklam amaçlı değil sadece fikrinizi sordum silinebilir yani teşekkur ederim

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Nis 2013 14:23 #1535

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın grielmas;
Rica ederim. Reklam yaptığınızı düşünmedim. Prensiplerimiz gereği kişi veya kurumların forumumuz üzerinden sorgulanması konusuna sıcak bakmıyoruz. Hepsi bu. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 07 Nis 2013 14:55 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Nis 2013 14:51 #1536

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın levent06r;
Konuya yaklaşım şekliniz ve ifadeleriniz istemeden olsa da forum dostumuzu incitebilir. (grielmas) Diğer yandan adı geçen firmanın tüzel kişiliğini ve ticari itibarını düşünmek zorundasınız. (genelleme açısından) Eğer bildiiğiniz bir şey var ise lütfen konuya ilgi gösteren forum dostumuza özel olarak paylaşımda bulununuz. Hatırı sayılır bir süredir forumlarda nacizane paylaşımlarda bulunmaya çalışıyorum. Üslubumuz gönül kırgınlığı yaratmıyorsa ne mutlu bize diyebiliriz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Son Düzenleme: 07 Nis 2013 15:18 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Nis 2013 03:43 #1537

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
Sayın grielmas

Öncelikle şunu söyleyim yazınızda adı geçen firmayı tanımıyorum,ne kadar güvenilir bilmiyorum o yüzden hakkında yorum yapmıcam belkide çok dürüst çalışan işini çok iyi yapan bir şirket bilmiyorum.Sitesine girince Konya'da olduğunu gördüm ve daha önceden Konya'da yaşanan olaylar yüzünden yazma gereksinimi hissettim.

2007 ve 2009 yıllarında Konya'da farklı bir firma (isim vermicem,netten araştırabilirsiniz) buna benzer bir projeyle belki yüzlerce vatandaşı dolandırdı,hala paralarını alamayanlar var ve mahkemelerde uğraşıp duruyorlar.Yanlış anlaşılmasın başkalarının sahtekarlığını bu firmaya yüklemiyorum,bu firmada aynısını yaparda demiyorum.Belkide karlı yatırım ama yinede araştırmadan atlamamak lazım.Sonuçta hala cennetten arsa vaadiyle dolandırıcılık yapanlar bile var.

Sayın grielmas sitede ben size niye reklam yapıyosunuz demedim,hem niyetiniz reklam yapmak olsa bile bana laf düşmez yani Serhan Bey'in sitesi tamamen kendisinin prensiplerine bağlı.

Son olarak şunu söleyim yazı diliyle bazen konuşmalar yanlış anlaşılabiliyor,biraz daha samimi olabilmek adına bazen senli benli konuşuyorum,bu anlamda üslubum yanlış anlaşılmış olabilir.Amacım kimseyi kırmak,rencide etmek ya da üzmek değil.

Cümleten iyi geceler...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Nis 2013 11:36 #1538

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın levent06r;
Detaylı ve nazik açıklamanız için teşekkür ederim.
Selamlar
Son Düzenleme: 08 Nis 2013 11:41 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.65 saniye