Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Oca 2013 14:38 #1196

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
merhaba serhan bey
toki şehitali ve ballıkuyumcuda 28.12.2012 tarihinde 2012/180160 ihale numarası ile zemin etüd ihalesi yapmış.bizim şehitali 11 numaralı parselde ve muhtelif şehitalinin diğer bölgelerinde yerlerimiz var.ihalenin yapıldığı bölgenin neresi olduğu hakkında bilgimiz yok.eğer siz böyle bir bilgiye sahipseniz yardımınızı bekliyorum.şimdiden çok teşekkür ederim...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aytaccetinkaya

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Oca 2013 17:23 #1197

Karsinizda mesa arazisi alacak sekilde Pet villalarının önünden geçmesi planlanan yol ve pet villalarının yasamkent dodurga cephesi tarafındaki alanlar.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: 06cfr

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Oca 2013 17:38 #1198

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
AYTAÇ BEY ÇOK TŞKKÜR.MESA ARAZİSİ İÇİNDE YERİMİZ VAR.ORASIDA GİRİYOMU ACABA PARSEL NUMARASI 375

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Oca 2013 22:43 #1199

06cfr yazan:
AYTAÇ BEY ÇOK TŞKKÜR.MESA ARAZİSİ İÇİNDE YERİMİZ VAR.ORASIDA GİRİYOMU ACABA PARSEL NUMARASI 375

Emin olmamakla birlikte sanırım hayır. Fakat konumu itibariyle çok iyi bir yerde arsanız var. Biraz daha sabır derim. Yakinda o bölgeye imar calışması gelir
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: zekibey, 06cfr

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 16 Oca 2013 02:24 #1200

• grielmas
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 32
selamlar uzun bi aradan sonra tekrar forumdayım yatırım amaçlı 5-10 içerisinde dönüşü olacak arsa bakmaktayım 120 000 tl tamamlayabiliyorum forumdaki sayfaları teker teker okuyup satış ilanlarınada bakarak anladım ki yakın çevrelerde dodurga -karataş-mühye-yakupabdal gibi bu bölgeler yükünü almış görünüyor benim aradığım daha yükünü almamış bölgeler mesela doduganın devamı temelli istikametinde hangi bölgeler tercih edilmeli tam bölge adı vererek yardımcı olursanız sevinirim raylı sistemden bahsedilmiş bu bunu getiri olacak çok katlı izinli bölgeler nerelerdir oralardan tarla almak daha mantıklı geliyor bana fikir ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekurler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 16 Oca 2013 04:39 #1201

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın tumeryan;
Şufa hakkı meselesini telefonda izah etmek daha kolay olur diye düşünüyorum. Beni arayabilirsiniz. Diğer yandan bahsettiğiniz gibi imar çalışmaları esnasında yasal olarak kesinti yapılıyor. Sorunuza net yanıt verebilmek için emsalin bilgisi üzerinden hareket etmek lazım. Emsali diğerlerine nazaran yüksek olan bir yerde 500 m² yeterliyken emsali daha az olan bir yerde atıyorum 1250 m² doğru miktar olabilir. Rakamları temsili kabul ediniz. Hedefler, plan notları, parselizasyon gibi konular tercihleri değiştirebilmektedir. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 16 Oca 2013 04:48 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.65 saniye