Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Oca 2013 20:46 #1172

• emre_211
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
değerli forum üyeleri ve serhan bey;
epeydir foruma uğrayamıyordum.iş yoğunluğu dolayısıyla giremiyordum. bundan sonra sık aralıklarla tekrar görüşmek ümidiyle hoşçakalın...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan, levent06r

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Oca 2013 02:27 #1173

• körpe
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 8
Sayın Meltem ablacığım;
bana yardımcı olma konusunda göstermiş olduğunuz tavsiyeden dolayı çok teşekkür eder,saygılarımı sunarım...
serhan abimizin her yazdığı cümleyi tekrar tekrar okuyorum inşallah benide yardımıyla bir arsa sahibi yapar umudu taşıyarak.bahsetmiş olduğum 1505 parseli galiba satıcı duyduğum kadarıyla metresini 50 tl den verebilirse ne düşünürsünüz ,serhan bey bu parsel hakkında.birde geçmiş sayfalarda 1912 parselden hisse satmayı düşünen bir abimiz vardı birde onu sormak isterim.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Oca 2013 10:54 #1174

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Sevgili Körpe kardeşim,
Mailime verdiğiniz,nazik yanıt için candan teşekkür ediyor,yatırımlarınızın gönlünüzce olmasını diliyorum.
Sağlık ve başarı dileklerimle...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Oca 2013 16:01 #1175

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın körpe;
Bahsettiğiniz rakam iyi görünüyor. Eğer parsel içinde tanıdıklarınız yoksa şufa ve izaleyi şuyu yönlerinden sorgulama yapmayı ihmal etmeyiniz. Gönlünüze göre güzel bir yatırım gerçekleştirmenizi dilerim.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Oca 2013 01:21 #1176

• Demir
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Merhabalar.

Öncelikle beni de üyeliğe kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum.

Yaklaşık olarak 50.000 TL bütçem var ve orta vadeli (5-10 yıl) yatırım yapmayı düşünüyorum.

Pursaklar, Karaköy Mah. 26, 11 veya 137. parseller için ne düşünüyorsunuz acaba ? Henüz imarı yok ama Fuar alanı projesine ve protokol yoluna yakın mesafede. Metrekaresine 35-40 TL vermek sizce mantıklı olur mu. Eğer bu bölgeye olumsuz bakıyorsanız tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Oca 2013 11:15 #1177

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın Demir;
Foruma hoş geldiniz. Karaköy paftası yedeğimde olmadığından parsellerin yerlerini göremiyorum. Ancak lokasyonun güzel olduğunu söyleyebilirim. Bölgede gerçekleşmesi beklenen raylı sistem desteğini de düşünecek olursak yatırım yapmak mantıklı olabilir. Belediye görüşünün alınması da yararlı olacaktır. Diğer yandan Ankara yatırım alanları dahilinde alternatif olarak düşünülebilecek bir çok yer var şüphesiz. Bu noktada beklentilerinizle getiriler açısından yatrım alanları arasında mukayeseler yaparak neticeye gidebileceğinizi düşünüyorum. Tesbid edeceğiniz başka yerler olursa plan üzerinden tekrar değerlendiririz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 10 Oca 2013 11:21 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: OKAY69
Sayfa oluşturulma süresi: 0.66 saniye