Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Oca 2013 02:10 #1165

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın mkemal;
Rica ederim. Paylaşımlarımız yararlı oluyorsa ne mutlu bize. Mühye planı hakkında beklentiler kuvvetli. Ancak yakın takib etmediğim için güncel değilim. Bu noktada Belediye görüşü almanızda kesin fayda var. Diğer yandan Dodurga ve çevresi de planlı. Yine beklentiler kuvvetli diyebiliriz. Bana göre her iki alanda mantıklı. Üstelik planlı ve resmi onay almışlar. Sonuç olarak kararı mukayeseler neticesinde sizin vermeniz doğru olur diye düşünüyorum. Dodurga konusunda nokta tespitleriniz olursa plan pafta uydu üçgeni içerisinde bilgi belge desteği vermeye çalışırım. Siz de Mühye ile ilgili edineceğiniz bilgilerle birlikte hülasa değerlendirme yaparsınız. Nacizane bir fikir. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Oca 2013 20:24 #1166

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
AYTAÇ BEY bende sizin gibi düşünüyorum.birde size bir sorum olacak söylediğiniz bölgenin imar çalışmaları toki tarafındanmı yapılmakta.iyi günler bol kazançlar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Oca 2013 02:37 #1168

• körpe
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 8
Serhan Bey merhaba ;

Bildiğiniz üzere dodurga otoban dışı ile ilgilenmekteyim ve çok olmasa da yatırım amaçlı arsa almayı düşünüyorum.Zaman zaman araştırmalarım neticesinde bişeyler denk geliyor gibi yada ben öyle sanıyorum.Açıkçası arsa alma-satma gibi konularda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip değilim.Elimde olan üç beş lirayıda sizden ve forum üyeleri abilerimiz-ablalarımızdan yardım alarak değerlendirme çabasındayım. Dodurga otoban dışı 1505 parselde metresine 60-65 tl istenen bir yer var.Bu parsel ile ilgili görüş ve önerilerinizi bekliyor şimdiden teşekkür ediyorum...saygılar...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Oca 2013 11:49 #1169

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Sevgili Körpe,
Günaydın.Forumun vefalı ve en sıkı takipçi üyesi olarak,yazınıza küçük bir katkı yapmak istedim.Teknik bazda,beklentilerinize yanıt verecek bilgi ve profesyonel güce sahip değilim.Bu konuda en doğru ve güçlü adresin sevgili Serhan kardeşimiz olduğu tartışma götürmez bir gerçektir.Öncelikle,ona ulaşabilmiş olmanızın,ondan bilgi ve güç almanızın büyük şans olduğunu,kendisinin katkılarıyla birkaç yatırım yapmış biri olarak,belirtmek isterim.Size,en verimli,en isabetli desteği sağlayacak ve gelecekte yüzünüzü güldürecek bir yatırıma vesile olacaktır.
İkinci olarak,uzun yıllardır,sevgili Serhanın da malumu olduğu üzere,Dodurga otoban dışı bölge ile yakından ilgili ve arzuluyum.Maddi olanaklarım,o bölgeden yatırım yapmama izin vermediği için üzgünüm.Yaşamda umutlarını hiç kaybetmeden ayakta kalabilen insanlardan olduğum için...kimbilir belki bir gün diye,hep takipteyim.Yine bölgeye yakın bir yerde,devam eden bir inşaat kooperatifinin üyesiyim.Hızla gelişen duruma,gözlemlerimle tanıklık etmekteyim.Açılan yeni yollar,çevreden bölgeye doğru gelişen yapılaşma,gelecekte Dodurga otoban dışı yatırımcısının bir hayli yüzünü güldürecek gibi gözüküyor.
Hal böyle olunca,çevremdeki tüm yakınlarımın,bir vesile paylaşımda bulunduğum forum dostlarımızın,isabetli,olumlu yatırımlarına vesile olmayı gönül borcu bilirim.
FORUMDAKİ ABLALARIM,AĞABEYLERİM...uslubunuzu,gülümseyerek kendi üzerime de alınınca,bu samimi satırlar dökülüverdi.
Şartları uygun ,değerli forum dostlarımızın,bu bölge için ellerini çabuk tutmalarını,hayırlı yatırımlar sahibi olmalarını dilerim.
Sağlık,şans ve başarı dileklerimle...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Oca 2013 15:04 #1170

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın körpe;
Dodurga 1505 parsel 20.000 m² büyüklüktedir ve parsel içerisinde ~ 10-15 hissedar mevcuttur. Kuzey güney uzantılı ve yine ince uzun bir parsel diyebilirim. Çevreyoluna ~ 1000 m Mia kulvarına 1500 m ve önerilen 50 lik bulvara ise ~ 750 m uzaklıktadır. Hemen yakınından 25 lik cadde geçmesi ihtimaller dahilindedir. Konut gelişme alanları dahilinde değerlendirebiliriz. Fiyat hususunda yakın konumlu emsalleriyle mukayese ederek davranmanız uygun olacaktır.
Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Son Düzenleme: 07 Oca 2013 15:04 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Oca 2013 15:25 #1171

• emlaksan
  • Yönetici
.
Meltem Ablacığım,
Foruma yaptığınız katkılar ve güzel satırlarınız için teşekkür ediyorum.
Saygılarımla
Sayfa oluşturulma süresi: 0.65 saniye