Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Ara 2012 02:20 #1142

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın körpe;
Olumlu düşünce ve ifadeleriniz için teşekkür ederim. Dodurga mia bölgesi hakkında olumlu kanaate sahibim. Raylı Sistemle desteklenecek olması ayrıca önem verdiğim bir husus. Zaman içerisinde kazanımın güzel olacağını düşündüğüm Dodurga otoban dışı bölgeyi herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim. Master Planda dikkat çekici hedeflerle önerilerek resmi onay almıştır. Kişisel olarak bunu asli kriter kabul ediyorum. Gönlünüze göre güzel bir yatırım gerçekleştirmenizi dilerim.
Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 30 Ara 2012 02:27 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Ara 2012 09:42 #1143

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Merhaba sevgili Serhan kardeşimiz ve forum dostları,
Bir yılı daha geride bırakırken,hepimiz umutlarımızı,hayallerimizi ve beklentilerimizi yeni yıla aktarır,yaşamı daha tazelenmiş gibi düşleriz.
Sofrada aşımız,tüten ocağımız ve sağlığımız varsa zenginizdir.İnsanoğlu,bekler,edinir,yine umut eder ve ister.Bu döngü böyle sürer gider.Aslında,insanı yaşama sıkı sıkıya bağlayan da bu canlı enerjidir hiç şüphesiz.
Oysa, bir de, şu uzun zamandan beri unuttuğumuz paylaşma,bölüşme,acıyı,kederi,sevinci,başarıyı ortaklaşa benimseme kültürümüze ihtiyacımız var.Hem de çok var.
Biz,böyle onurlu bir tarihin,ulusun evlatlarıyız.Komşusu aç iken doymayan,üşürken titreyen güzel insanlarımız...Bizi ,bulunduğumuz noktaya getiren bu inanç birliğimiz olmuştur yıllar yılı...
Yeni yılda tüm forum dostlarımıza,candan birkaç dilekte bulunurken içimden bunları yazmak geldi.Samimi,olduğu gibi ve bana dair.
Aslında,sevgili Serhanımızın,yavaş yavaş azalan,kaybolmakta olan bu özelliğimize,bu forum ve forumdaki üstün ve çıkarsız çabaları ile ayna tuttuğunu,ilkeli,dürüst bilgili ve cömert paylaşımları ile bu hususa örnek teşkil ettiğini hatırlatmak,bir vefa borcumu yinelemek istedim....
Yolu ,bu güzide forumdan geçen tüm dostlarımıza,şans,bereket,sağlık ve neşe dolu bir yıl dilerim..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan, pecer2001tr, aytaccetinkaya

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Ara 2012 11:34 #1144

tüm forum dostlarımızın yeni yılını kutluyorum.
Serhan bey size danışmak istediğim konu bu günlerde şehitali bölgesi ile ilgilenmekteyim. pet villaları ön ve doğu kısmında zemin etüt çalışması ile ilgili olarak ihale başlamış ve emsal 1 - 1,2 olarak imar çalışmaları düşünülmekte. dodurga ve şehitali bölgesini kıyaslıycak olursak öneriniz ne olur.
amatörce bir düşünce olabilir ama dodurga bölgesinde kısa-orta vadede prim olasılığını ben %15-25 dir diyorum. şehitalide ise imar çalışması ile %50-75 olur diye düşünüyorum ama dediğim gibi amatörce bir düşünce.
değerli görüşleriniz ne olur.saygılarımla.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Ara 2012 16:11 #1145

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın aytaccetinkaya;
Muylu yıllar diliyorum. Şehitali konusundaki çıkarımı iyi yakalamışsınız. Yakın zaman içinde Belediye değişikliği gündeme gelipte Dodurga ve Şehitali arazilerinin toplulaştırma kapsamında birleştirildiğini düşününce aynı husus aklıma gelmişti. Eğer Şehitali emsalleri arttırılırsa keskin primlenme yaşanabilir, olasıdır. Dodurga da beklentiler master plan kriterleri sebebiyle yüksektir. Global krizde dahi arazinin belli bir bölümünün değerlerinde gerileme olmadığı söylenebilir. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Ara 2012 16:19 #1146

• emlaksan
  • Yönetici
meltem yazan:
Merhaba sevgili Serhan kardeşimiz ve forum dostları,
Bir yılı daha geride bırakırken,hepimiz umutlarımızı,hayallerimizi ve beklentilerimizi yeni yıla aktarır,yaşamı daha tazelenmiş gibi düşleriz.
Sofrada aşımız,tüten ocağımız ve sağlığımız varsa zenginizdir.İnsanoğlu,bekler,edinir,yine umut eder ve ister.Bu döngü böyle sürer gider.Aslında,insanı yaşama sıkı sıkıya bağlayan da bu canlı enerjidir hiç şüphesiz.
Oysa, bir de, şu uzun zamandan beri unuttuğumuz paylaşma,bölüşme,acıyı,kederi,sevinci,başarıyı ortaklaşa benimseme kültürümüze ihtiyacımız var.Hem de çok var.
Biz,böyle onurlu bir tarihin,ulusun evlatlarıyız.Komşusu aç iken doymayan,üşürken titreyen güzel insanlarımız...Bizi ,bulunduğumuz noktaya getiren bu inanç birliğimiz olmuştur yıllar yılı...
Yeni yılda tüm forum dostlarımıza,candan birkaç dilekte bulunurken içimden bunları yazmak geldi.Samimi,olduğu gibi ve bana dair.
Aslında,sevgili Serhanımızın,yavaş yavaş azalan,kaybolmakta olan bu özelliğimize,bu forum ve forumdaki üstün ve çıkarsız çabaları ile ayna tuttuğunu,ilkeli,dürüst bilgili ve cömert paylaşımları ile bu hususa örnek teşkil ettiğini hatırlatmak,bir vefa borcumu yinelemek istedim....
Yolu ,bu güzide forumdan geçen tüm dostlarımıza,şans,bereket,sağlık ve neşe dolu bir yıl dilerim..

Sevgili Meltem Ablacığım
Bu güzel satırlarınızın üzerine her zaman olduğu gibi yazacak bir şey bulamıyorum. Sağlık, mutluluk ve bolluk diliyorum.
Her şey gönlünüzce olsun
Selam ve Saygılarımla

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Ara 2012 19:02 #1147

• OKAY69
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
mrb serhan bey öncelikle site yönetimi ve forum üyelerini yeni yılını kuta sağlık mutluluk ve esenlik dolu günler dilerim.
Ankara Keçiören/pursaklar Kurusarı /Bağlar mevkinde yerim var. Bu bölgede her hangi bie imar çalışması veya bir proje sözkonusumudur. Bu bölge için düşüncelerinizi alabilirmiyim Teşekkürler
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: pecer2001tr, levent06r
Sayfa oluşturulma süresi: 0.66 saniye