Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Kas 2012 16:37 #1017

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Ziyaretçi Defterinden Alıntıdır
bunyamin Çarşamba, 14 Kasım 2012 15:56 | derby

merhaba serhan, bu gun golbasi gazetesinde okudumda, devlet tarla veya bahce gibi yerlerin satisini 5 yil icicn durdurmusm yani almasinda satamasinda, millet 500 metre yri ne kekecek yada 1000 metreye, abi kanunla ilgili bi bilgin varmi, ne olcak ilerde acaba? tesekuler serhan abi

Sevgili bünyamin;
Konuyu inceleyip değerlendiriyoruz. Bir kaç gün içerisinde edindiğimiz bilgi ve izlenimleri paylaşacağız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 15 Kas 2012 16:58 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Kas 2012 17:46 #1019

• bgkartal
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
teşekkür ederim cevabınızdan dolayı ayrıca arsa şu an tek tapu hissedarsan 1 ay önce kalan 57 mt yi aldım çok teşekkürler iyi çalışmalar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Kas 2012 18:33 #1020

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın bgkartal;
Rica ederim. Hayırlı olsun. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Kas 2012 18:34 #1021

• emlaksan
  • Yönetici
.
Değerli Forum Dostları
Üyelik başvurularınız esnasında lütfen size ulaşabileceğimiz geçerli bir telefon numarası bırakınız. Üyelikler telefon ile teyid alındıktan hemen sonra onaylanmaktadır.
Saygılarımızla
Son Düzenleme: 15 Kas 2012 18:35 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Kas 2012 20:45 #1022

• emre_211
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
emlaksan yazan:
.
Sayın mhmdakad;
Ankara ilçeleri düşünülebilir. Bunlar içerisinde Ankara -Samsun asfaltı üzerinde yer alan Elmadağ da depolama alanı olarak önerilmiş ve onay almış bölge dikkatimi çekiyor. Sınırlı sayıda parsel planlı olduğu için hazine arazilerininde bulunduğu bu bölgede alım yapacak yer temin etmek oldukça güç. Bir kaç gün evvel satılık 20.000 m² lik tarladan bahsedildi. İvedi şekilde araştıryorum. Eğer ilgilisine ulaşabilir ve işi istediğim noktaya getirebilirsem bununla ilgili ayrı bir topik açarak grup alımı için organize olabiliriz. Kooperatifte düşünülebilir. Toprak planlı olmasına rağmen 8-10 lira civarında. Forumu takib etmenizi öneriyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

merhabalar
konuyu takipteyim serhan bey...
iyi çalışmalar...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Kas 2012 21:11 #1023

aytaccetinkaya yazan:
Sayın Serhan Bey;

Şehitali Pet villaları bölgesinden arsa almayı planlıyorum.parsel no: 1336 . birincisi bu bölgenin piyasa değeri hakkında bilginiz varmı.
ikincisi bu bölgede imar çalışması varmı.

son olarak etimesgut belediyesine bağlanması gelişimi nasıl etkiler ?

Sayın Serhan Bey; hızlı cevabınız için çok teşşekür ederim. Önceki yıllarda hisse.net ten sizi takip ederdim. çok güzel bir forum sayfası olmuş. tebrik ederim. bahsettiğim şehitali pet villaları bölgesinde zemin etüt çalışmaları başlamış. sizce ballıkuyumcu mevkimi yoksa şehitali de yatırım yapmak mı mantıklı. dodurga ve yapracık fiyatları yüksek seyretme. sizin bu 4 bölgede seçiminiz hangisi olurdu
Sayfa oluşturulma süresi: 0.70 saniye